DRESSUUR
Technisch manager: Sjef Janssen Chef d’équipe: Jeroen Van Lent Dressuurcompetitie: maandag 25 tot en met vrijdag 29 augustus in Caen (Locatie: Stade d’Ornano).
NAAM | VOORNAAM | WOONPLAATS | PAARD | EIGENAAR(S) |
De Deken | Julie | Schilde | Lucky Dance | De Deken-De Vos |
Devroe | Jeroen | Nieuwrode | Eres DL | Lousberg Daniel |
Fassaert | Claudia | Geraardsbergen | Donnerfee | Dirk Hooghe-Verhoeven |
Jorissen | Philippe | Waremme | Le Beau | Jorissen Philippe |
Joux-Hologne | Françoise | Thuillies | Wodan | Niclaus Jean |
Meiresonne | Delphine | Pulle | Wipsy vh Heihof | Kesteleyn Christine |
Missiaen | Simon | Izegem | Vradin | Missiaen Roland |
Vanommeslaghe | Laurence | Paris (FRA) | Avec Plaisir | Vanommeslaghe Laurence |
Â
ENDURANCE
Chef d’equipe: Pierre Arnould Endurancecompetitie: donderdag 28 augustus aan de Mont-St-Michel
NAAM | VOORNAAM | WOONPLAATS | PAARD(-EN) | EIGENAAR(-S) |
Arnould | Elisa | Grand-Halleux | Shetan Al Ondrel EWalRaid | Jacques Arnould |
Bastijns | Peter | Javea (ESP) | Shakirah de Aldoraba | Peter Bastijns |
Boulanger | Karin | Ohain | Djella de Rendpeine EWalRaid | Andre Arens |
Pereira | Maritza | Condé sur Escaut (FRA) | Bidjanne | Vincent Dupont |
Ronsmans | Raoul | Bierbeek | Pharouk de la Fageole | Raoul Ronsmans |
Van Cauter | Julien | Senlis (FRA) | Aïcha d’Elixir | Julie Otjacques |
Wéry | Aurélie | Saint-Julien-Sur-Cher (FRA) | Ourasy de la Fontaine | Didier Moncharmont |
RESERVES | ||||
Di Geronimo | Pierrot | Grand-Halleux | SD Mengali | Pierrot di Geronimo |
Luyckx | Martine | Schilde | Akrevpa’s Adisha | Martine Luyckx |
Schuiten | Louna | Schaarbeek | Djella de Renpeine EWalRaid | Andre Arens |
Â
Â
EVENTING Coach: Mark Phillips Chef d’équipe: Gust Desmedt Eventingcompetitie: donderdag 28 augustus tot en met zondag 31 augustus in Haras du Pin (dressuur en cross) en Caen (jumping)
NAAM | VOORNAAM | WOONPLAATS | PAARD | EIGENAAR(S) |
Donckers | Karin | Minderhout | Fletcha van ’t Verahof | Karin Donckers en Joris De Brabander |
Lamicell Unique | Victor Donckers en Lea Sterckens | |||
De Liedekerke | Lara | Rosieres | Ducati Van den Overdam | De Cloedt Jean |
Quella Langonnaise | de Liedekerke Lara en sprl Larga | |||
Geirnaert | Rik | Knesselare | Zaferlina M.H. | Geirnaert-Onderbeke |
Vanspringel | Joris | Retie | Lully des Aulnes | Catharina Holtrust-Speerstra en Joris Vanspringel |
Van Rijckevorsel | Constantin | Zwevegem | Goodwins Reef | Mr en Mme Van Rijckevorsel |
Â
JUMPING Chef d’équipe: Kurt Gravemeier Assistent-bondscoach: Dirk Demeersman Jumpingcompetitie: maandag 1 tot en met zondag 7 september
NAAM | VOORNAAM | WOONPLAATS | PAARD | EIGENAAR(S) |
Bruynseels | Niels | Duffel | Pommeau du Heup | Marc en Joris Van Dijck |
Devos | Pieter | Bekkevoort | Dream of India Greenfield | Devos Stables |
Dylano | Van Roosbroeck Maurice | |||
Lansink | Jos | Lanaken | Ensor de Litrange Lxii | Jos Lansink Horses & Stephex Stables |
Melchior | Judy-Ann | Lanaken | As Cold As Ice Z | Zangersheide |
Philippaerts | Ludo | Meeuwen-Gruitrode | Challenge van de Begijnakker | Bart Keisse |
Philippaerts | Nicola | Meeuwen-Gruitrode | Challenge van de Begijnakker | Bart Keisse |
Cortez | Philippaerts/Stal Lenssens | |||
Donatella-N | Ludo Philippaerts - Frans Lens | |||
Forever D Arco Ter Linden | Ludo Philippaerts - Frans Lens | |||
Philippaerts | Olivier | Meeuwen-Gruitrode | Armstrong Van De Kapel | Jan Vermeiren - Ludo Philippaerts |
Cabrio van de Heffinck | Van de Heffinck - Stoeterij Dorperheide - Ludo Philippaerts | |||
Zilverstar T | Corcovado Stoeterij Dorperheide Ludo Philippaerts | |||
Van Paesschen | Constant | Buizingen | Citizenguard Cadjanine Z | Alain Van Campenhoudt |
Citizenguard Toscan de Sainte Hermelle | Alain Van Campenhoudt | |||
Verlooy | Jos | Grobbendonk | Domino | Axel Verlooy Euro Horse Bvba |
Farfelu de la Pomme | Axel Verlooy Euro Horse Bvba | |||
Wathelet | Gregory | Clavier | Conrad de Hus | Haras de Hus |
Jumex Sport Atlantus | Azcarraga Ariana Jumpmex Sport Horses GMBH |
MENNEN
Chef d'equipe: Mia Allo Adjunct-chef d'equipe: Françoise Thiry Mencompetitie: donderdag 4 tot en met zondag 7 september in Caen (Hippodrome de la Prairie)
NAAM | VOORNAAM | WOONPLAATS |
Brasseur | FĂ©lix-Marie | Marchin |
Geert | Glenn | Oostmalle |
Schrijvers | Gert | Oostmalle |
Simonet | Edouard | Neerpelt |
Â
PARA-EQUESTRIAN
Chef d'equipe: Anne Van Neste-d'Ieteren Para-equestriancompetitie: maandag 25 tot en met vrijdag 29 augustus in Caen (Hippodrome de la Prairie)
NAAM | VOORNAAM | WOONPLAATS | PAARD(-EN) | EIGENAAR(-S) |
George | Michel | Amougies | FBW Rainman | Michèle George |
Saganne | Michèle George | |||
Lorquet | José | Battice | Fidelgo van het Hagehof | José Lorquet |
Fly Over 0009 | José Lorquet | |||
Van Looveren | Eveline | Brecht | Exelent | Horses Van Looveren |
Vermeulen | Ciska | Moorsele | Rohmeo | Vermeulen Ciska & Ivan - Coigne Griet |
Whooney Tunes | Vermeulen Ciska & Ivan - Coigne Griet |
REINING
Chef d'equipe: Susy Baeck Reiningcompetitie: maandag 25 tot en met zaterdag 30 augustus in Caen (Exhibition Center)
NAAM | VOORNAAM | WOONPLAATS |
Baeck | Cira | Montenau |
Fonck | Bernard | Incisa Scapaccino (ITA) |
Gobert | Matyas | Blaugies |
Mestdagh | Piet | Mourcourt |
Poels | Ann | Incisa Scapaccino (ITA) |