Daarnaast zijn er ook nog internationale wedstrijden in Frankrijk, ItaliΓ«, Nederland, Zwitserland ...
Internationale selecties 02 - 06 / 09 / 2015.
JUMPING
CSI5* - CSIYH1* Brussels (BEL)
Niels Bruynseels : Cas de LibertΓ© β Godin van het Molenhof
Rik Hemeryck : Carlitto van βt Zorgvliet β Vidretta M de Belgnies
Judy-Ann Melchior : As cold as ice Z β Casuality Z
Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur β Sea Coast Pebles Z
Nicola Philippaerts : H&M Challenge vd Begijnakker βH&M Quenzo de la Roque
Olivier Philippaerts : H&M Armstrong van de Kapel β H&M Cabrio van de Heffinck
Constant Van Paesschen : Citizenguard Taalex β Diamanthina van βt Ruytershof
Jos Verlooy : Farfelu de la Pomme β Sunshine
Gregory Wathelet : Egano van het Slogenhof β Eldorado van het Vijverhof
CSI2* Brussels (BEL)
Donaat Brondeel β Koen De Waele β Freddy Demuynck β Joy Demuynck β Hendrik Denutte β Kevin Gielen β Jerome Guery β Damien Haelterman β Dominique Joassin β Eleonore Lambilliotte β Francois Mathy jr β Patrik Spits β Michael Van Den Bosch β Cindy Van Der Straeten-Marie β Olivier Van Roosbroeck β Christophe Vanderhasselt β Frederi Vernaet
CSI2* Brussels (BEL)
Yentl Baert β Nthan Budd β Inge Carton β Emilie Conter β Zoe Conter β Lynn DβHave β Audrey De Bock β Julie De Pelsmaeker β Jeroen De Winter -Β Johan Demolder β Delphine Falciani β Patricia Guery β Dominique Hendrickx β Thomas Leemans β Marine Lenoble β Jorien Livens β Laura Mathy β James Peeters β Raphaele Peninque-Guibert β Eddy Sepul β Kevin Spiessens β Gilles Thomas β Vicky Van De Poel β Lien Van Ende β Isidoor Van Rompaey β Jules Van Roosbroeck β Yves Vilain β Anthony Wellens
CSI1* Brussels (BEL)
Valerie Blommaert β Kenneth Boucquez β Coline Brants β Marco Cacciatore β Ellen DβHave β Camille De Bellefroid β Eliane De Beule β Astrid De Pauw β Stefan De Pauw β Maxine De Pelsmaeker β Vincent De Reys β Dirk Demeersman β Camille Demolie β Gail Demuynck β Estelle Godecharle β Adele Guyot β Stephanie Haelterman β Michael Joly β Dirk Lelie β Evy Macqouy β Pauline Moens β Katrien Nijs β Charlotte Peeters β June Peeters β Delphine Tilleman β Jonas Troubleyn β Elien Vaes β Arnika Van Assche β Ines Van Den Bosch β Veronique Van Roosbroeck β Andres Vereecke β Jul Wellens β Zoe Wullaert
CSI3* Humlikon (SUI)
Thierry Goffinet : Β Navarro UK β U Chin van Schuttershof β Artuur Jh Z
Annelies Vorsselmans : Hermes de Mariposa β Chambertino 2 β Avalon
CSI2* - CSIYH1* Arezzo (ITA)
Maxime Harmegnies β Christophe Leutenez
CSIV-B Arezzo (ITA)
Daniel De Belie β Ludo Dekkers β Benedicte Dewez β Anita Kerstan-Homburg β Patricia Maes β Dany Van Moer β Luc Vandermeersch β Dirk Vlerick
CSI2* - CSIYH1* Ising am Chiemsee (GER)
Lucas Deryckere β Raphael Masson
ENDURANCE
CEI2* 120 Virton (BEL)
Robin Bouton : Hillβs Obiwan
Jean-Philippe Cohard : Eaunoire Bonzai
Joseph Denoel : Luna
Hilde Jacobs : Dior
Floriane Lussiez : Etica
Jennifer Mahieu : Eaunoire Baguera
Maarten Stillaert : LSD Marius
CEI1* 100 Virton (BEL)
Lora Gavazza : Medum DβArbespine
Veerle Goossens : Quorem
Marthe Hastir : Maijcha Ewalraid
Vanessa Hoebeke : Brize D
Evelyne Stoffel : Houkoumi G
CEI2* Florac (FRA)
Wendy Fallon : Samsara el zareef
DRESSUUR
CDI3* Lamprechtshausen (AUT)
Mario Van Orshaegen : Wilco V
EVENTING
CCI4* Burghley (GBR)
Julien Despontin : Waldano 36
CICYH1* Pompadour (FRA)
Lisa Sabbe : Indun
CIC3* Breda (NED)
Geert Adriaensen : Tipie de la Chatre
Virginie Caulier : Nepal du Sudre
Jarno Debusschere : Kerry Hill
Jasper Doevenspeck : Eichhofβs World of Action
Audrey Franche : Quiloup de Kerser
Xavier Snackers : En Silence Otrang
Tom Van Den Broeck : F.f. Welldone
Steve Van Winkel : Airkan Sylvester
Kris Vervaecke : Guantanamo van Alsingen
CIC2* Breda (NED)
Siegrit Arnouts : Iesedaese van st. Anneke
Kristien Both : Creator Gs
Virginie Caulier : Bernice G
Jarno Debusschere : User Friendly
Tom Goeman : Sibo de Quiesce
Maxime Lambrecht : Hilaire ter Bunder
Vincent Martens : Ardenco β Zeta β Idith de Saar
Tom Van Den Broeck : Ruben de la Pomme
Hilde Van Mieghem : Zidane
Sarah Vandenzavel : Ito vh Panishof
Kris Vervaecke : Hopper ten Hunsel
Annesjien Wouters : Cerida
MENNEN
CAIO4*-H4 World Cup Qualifier Breda (NED)
Dries Degrieck : Welling β Zilverone β Charlie β Zico β Dirk
Glenn Geerts : Scampolo 49 β Ozora Rangos β Watapatja β Erball β Astor
Edouard Simonet : Maximus β El Fiero vd Vemmekeshoeve β Dark Dream β Topspeed Sanne β Topspeed Bauke