HOPA presenteert zijn jonge-paarden-veiling: goed presterende paarden en 3 goedgekeurde hengsten in één veiling

Na de succesvolle verkoping van het toppaard van Ludo Philippaerts, is HOPA trots dat ze nu een jonge-paarden-veiling op poten hebben kunnen zetten. Uit tientallen paarden werden amper zes (6!) stuks toegelaten tot de veiling van HOPA. Na een eerste selectiedag in het Azelhof te Lier (BE), waar massale aanwezigheid van diverse paardeneigenaars werd vastgesteld, werden enkele paarden weerhouden. Deze paarden ging stuk voor stuk naar de paardenkliniek DE BOSDREEF om daar een standaard screening voor paarden te doorlopen. Ook hier vielen weer enkele uit de boot, gewoonweg omdat HOPA enkel gaat voor het ‘allerbeste’ en het ‘gezondste’. We presenteren u in totaal 6 paarden, stuk voor stuk pareltjes, waaronder drie (!) goedgekeurde hengsten!

Deze paarden hebben allemaal een zeer realistische verkoopprijs, dewelke transparant zal getoond worden indien een paard verkocht wordt. Belangrijk om weten is dat HOPA van géén enkel paard zelf eigenaar is en dat we enkel verkopen op commissiebasis. Dit om zo transparant mogelijk naar de buitenwereld te komen voor zowel koper als verkoper.

Al deze paarden kregen het HOPA QUALITY CONTROL (= HQC) label. Een paard die het HQC-label krijgt, is getest en bekeken door vakmensen (trainers, professionele ruiters en fokkers) en goedgekeurd is door hen. Enkel een paard met het HQC-label krijgt toegang tot een veiling op HOPA. Een onafhankelijk team stond aan de zijlijn mee te kijken en beoordeelde het paard met een HQC-label van goed tot zeer goed.

Indien u interesse hebt in één van deze paarden, organiseert HOPA de mogelijkheid om deze paarden te bezichtigen en/of uit te proberen. Aangezien het jonge paarden betreft, aanvaarden we enkel sterk geïnteresseerde kopers aangezien deze jonge paarden niet constant kunnen bereden worden. Contacteer ons via info@hopa.be of 052/699.000 (internationaal via +32.52.699.000) om een afspraak te maken.

Het medisch dossier kan ingekeken worden, maar wel na registratie op de website www.hopa.be.

Aangezien de veiling eindigt op maandag 20 juli, omstreeks 16u00, vragen we U om tijdig te registreren op de website en indien u een paard wenst uit te testen dit tijdig te melden via info@hopa.be.

Alle informatie omtrent biedmogelijkheden e.d. staan vermeld op www.hopa.be > veilingen.

Elk paard werd eveneens professioneel in beeld gebracht. Via de website www.hopa.be zijn deze te bekijken.

Op een drafje presenteren we u onze zes paarden:

Q Cortina ZQ Cortina Z

Quidam De Revel x Coriano Z x Calato Z x Landgraf I

Geboortejaar: 2009

Geslacht: merrie

Stamboek: Zangersheide

Stokmaat: 168 cm

Springt internationale proeven met zeer goede resultaten

Au Top Des Luthiers (2)Au Top Des Luthiers

Quaprice Bois Margot (Quincy) x Voltaire x Double Espoire x Nankin

Geboortejaar: 2010

Geslacht: hengst

Stamboek: SF

Stokmaat: 167 cm

Goedgekeurde hengst voor Selle Français met de hoogste aanbeveling ‘zeer beloftevolle hengst’

Winnaar voorselectie hengstenkeuring Selle Français 2013

Libert+® Van De MolendreefLiberté Van De Molendreef

Cooper VD Heffinck x Heartbreaker x Fier De Lui x Batifol

Geboortejaar: 2011

Geslacht: merrie

Stamboek: BWP

Stokmaat: 166 cm

Deze prachtige merrie staat aan de leiding bij de vierjarigen in de PAVO-CUP!

CharonCharon

Catoki x Carolus I x Grundyman x Landego

Geboortejaar: 2011

Geslacht: hengst

Stamboek: Holsteiner

Stokmaat: 174 cm

Werd in 2015 door het BWP goedgekeurd!

Aristide De HusAristide De Hus

Conrad x Diamant De Semilly x Quito De Baussy x Muguet De Manoir

Geboortejaar: 2010

Geslacht: hengst

Stamboek: SF

Stokmaat: 168 cm

Goedgekeurde hengst voor Selle Français en Zangersheide

  • In 2015: 3 x foutloos op 4 deelnames op PAVO-hengstencompetitie

  • In 2014: finalist Belgisch Kampioenschap Gesves + champion CIR De Pompadour

  • In 2013: 5e plaats op de Selle Français hengstenkeuring

Je T'Aime FlamencoJe T’Aime Flamenco

Flamenco De Semilly x Darco x Prince Olivier

Geboortejaar: 2009

Geslacht: hengst

Stamboek: BWP

Stokmaat: 175 cm

Finalist Belgisch Kampioenschap Gesves 4 + 5 jarigen

Hopa-quality-control