In eigen land is het Bonheiden die met zijn driesterren concours een enorme delegatie lokt.
JUMPING
CSIO5* Rotterdam (NED) - Nations Cup Division 1
Chef dâĂ©quipe : Peter Weinberg
Team :
Pieter Clemens : For Cento - Horizon de Regor - I Am Moerhoeves Star
Karel Cox : Clintissima van Spalbeek Z - Cor van de Wateringhoeve - Quickchin WH Z
Rik Hemeryck : Bretling du Paradis Z - Carlitto van ât Zorgvliet - Ulyss Morinda
Gudrun Patteet : Sea Coast Ferly - Sea Coast Ideo dâO - Sea Coast Pebbles Z
Olivier Philippaerts : H&M Cabrio van de Heffinck - Ikker + - Impuls vd Heffinck
CSI5* Monte Carlo, Port Hercule (MON)
Niels Bruynseels : Cas de Liberté - Hector
Pieter Devos : Apart - Claire Z
JérÎme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers - Alicante
Nicola Philippaerts : Ustina Sitte - H&M Harley vd Bisschop
Cindy Van Der Straten : Calvia - Sandokan
Jos Verlooy : Japatero - Caracas
Gregory Wathelet : Iron Man van de Padenborre - Eldorado van het Vijverhof
CSI2* Monte Carlo, Port Hercule (MON)
Charline Hendrickx - Ignace Philips
CSI3* - CSIYH1* Bonheiden (BEL)
Stephanie Andries : Abigail â Cicero â For You
Bart Anthonissen : Caretino-T â Eros V â Larnaca
Jeroen Appelen : Halifax van de Conynenberg â Japelooup van ât âs Gravenhof
Ben Beevers : Dante
Ugo Berrittella : Chanel â Kouchette ter Goes Z â Lilly Lordanos
Brecht Bille : Aagje de Bioagrico â Kan Do
Francois Brichart : Boosty Chavannasi â Casting du Bois Madame â Dragon
Ann Carton-Grootjans : Funky Music â Irvine ter Doorn
Bart Clarys : Best Mix Cigane Z â Joie de Toulon â Katinka vh Blondveld
Julie De Pelsmaeker : Artico â Contendra
Maxine De Pelsmaeker : Jina van ât Athof
Pieter Dejager : Reve de Bacon
Dirk Demeersman : Jaguar van Paemel â Justice van het Reigershof
Gilles Detry : Dax van de Zandloper - Double O Seven PL
Lieven Devos : Eldorrado MVDN Z - Giovanni van het Scheefkasteel
Wouter Devos : Just Me D - Tonik Hero
Gilles Dunon : Jango S - Valentino du Val du Geer
Fabrice Galdini : Indago - Jealousy
Jessica Geurts : Harkito van den Berg - Hunter van Berimar
Thierry Goffinet : Artuur Jh Z - Idole 111 - Jonsaunier Dwerse Hagen
Patricia Guéry : Dream Alive Hero
Pascale Haep : Iris van de Bisschop - Mystic Blue HH
Dominique Joassin : Cado de Greenbay - Mr Magoo
Victor Kumps : Duanda of the Lowlands Z
Steve Lefevre : Jericho van Orti
Jelle Limbourg : Hetman of Colors - Icone van het Grootveldhof
Jolien Maenhaut : Velours de Baudry
David Malfait : Igor DW
Francois Mathy jr. : Balthazar VP Wisbecq - Capitaine de Flobecq - Igor de Vauxelles
Hanne Mertens : Brunello di Fer
Sam Polleunis : Eurli Fravanca - Gentleman
Julie-Pascale Ruant : Ibero Star vd Schelpenhoeve
Patrik Spits : Bellissimo Z - Verdi vd Withoeve Z
Rachel Steffen : Echo vh Neerenbosch - Inar C
Dimitri Taeijmans : Irish Kiss 111
Jose Thiry : Coco Chanel - Cyrano dâOrbri - Dimondo Dv
Kim Thiry : Givale vd Windheuvel - Il Gagne van de Kwade Heyde - Izegrim vd Donkhoeve
Gilles Thomas : Cantario - Indiana vh Kapelhof - Jacarta van ât Ravennest
Virginie Thonon : Altesse de St. Simeon - Amethys du Bouscaillou - Brunella
Tatiana Troiani : Charlon - Un Dollar du Taillis Pre
Francis Van Den Eynde : Jade van Dorperheide
Claire Van Der Heyde : Belladonna II de Longpre
Sven Van Dijck : Dante - Querly R Z - Vici R
Catherine Van Roosbroeck : Feegasus - Qiazetta Z - Shou dâOuilly
Jens Vandenberk : Amex Z
Bjorn Vandenbossche : Bennington du val Fleuri - Thunâs Cruise van Sappenleen Z - W-Helios vd Lindehoeve Z
Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits - Just Energie - Urlando des Forets
Koen Vereecke : Glasgow MB - Jade van ten Breebroek - Jativia
Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - Hacienda dâEversem - IQ van het Steentje
Dieter Vermeiren : Ilias van het hof ter Velde - Joy van het goor - Kingston Town 111 Z
Frederic Vernaet : Dauphine van T&L - Gin Duidam - Just a Gamble
Chloe Vranken : Dirkje-E - Elton Jones - Jarolus van de Bergdalhoeve
Nathalie Willems : Clever Brabant Lease
Talissa Witteboon : Dialda
Melissa Zerbini : Dâjet Set di Vico-p
CSI1* Bonheiden
Margot Alongi - Steve Auwers - Ugo Berrittella - Francois Brichart - Stephanie De Corte - Astrid De Pauw-Sacré - Julie De Pelsmaeker - Maxine De Pelsmaeker - Pieter Dejager - Timothée Dhenin - Caroline Di Vittorio - Axelle Druyts - Mathilde Dubuisson - Marie Foulon - Maxine Gaelens - Thierry Goffinet - Patricia Guéry - Sarah Haelterman - Louise Joassin - Victor Kumps - Melissa Laenen - Jelle Limbourg - Jolien Maenhaut - Shirley Maes - Francois Mathy jr. - Hanne Mertens - PhÚbe NicodÚme - Charlotte Peeters - Sam Polleunis - Mauranne Smets - Patrik Spits - Dimitri Taeijmans - Meredith Thiroux - Charlotte Torfs - Tatiana Troiani - Dylan Van Belle - Mike Van Belle - Charlotte Van Den Bosch - Michael Van Den Bosch - Claire Van Der Heyde - Chloe Van Hove - Jens Vandenberk - Bjorn Vandenbossche - Kelly Vandousselaere - Koen Vereecke - Dieter Vermeiren - Nathalie Willems - Talissa Witteboon - Valerie Yannart - Melissa Zerbini
CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Kronenberg (NED)
Gilles Borgonjon - Nathalie Corthouts - Marinus Den Doelder - Mathilde Esser - Laurence Derikum - Patrick Jonkmans - Jan Verellen - Annelies Vorsselmans - Chloe Heyrman
CSIV-B Balve (GER)
Martine Beuken - Daniel De Belie - Ludo Dekkers - Anita Kerstan-Homburg - Luc Vandermeersch - Gino Vankemmel - Dirk Vlerick
DRESSUUR
CDIO5* Rotterdam (NED)
Chef dâĂ©quipe : Jeroen Van Lent
Jeroen Hannes : Bellagio
Laurence Roos : Fil Rouge
Jorinde Verwimp : Tiamo
CDI3* Rotterdam (NED)
Fanny Verliefden : Indoctro vd Steenblok
CDIU25 Rotterdam (NED)
Carole Schepens : Velvet Dream
CDI3* Pompadour (FRA)
Brecht DâHoore : Edison H
Tom Heylen : Gucci H - Jar of Ballmore
Laureen Poncelet : Andretti
Celine Schelstraete : Limited Edition
CDIY Pompadour (FRA)
Antonia Arl : Equestricons Bellstaf W - Equestricons Duke de Niro
Hannelore Beckers : Crack C van het Vijverbos
Flore De Vos : Catcher
Jamina Gysels : Zico
Noa Moermans : Haya Karenina
Louise Mourlon Beernaert : Robinho
Lore Vandeborne : Ikke-pia vd Bergerhoeve
Numa Verberne : Equestricons Bolita
Kate Wiggins : Corona
CDIJ Pompadour (FRA)
Antonia Arl : Equestricons Lagerfeld K
Ann-Sophie Goethals : Eldorado-A
CDIP Pompadour (FRA)
Lisa Arcq : EGG Landâs Ithalo - Hb Dreamgirl
EVENTING
CIC2* Arville (BEL)
Morgan Crasset : Fergus
Pieter De Cleene : Djack de la Vega
Lara de Liedekerke-Meier : Ducati dâArville
Karin Donckers : Hamilton
Audrey Franche : Quiloup de Kerser
Valentine Gabriel : Helena vd Breemeersen
Lola Madrenas : Elios des Concession
Manon Minner : Suri E
Calle Poelmans : Isolde van het Strateneinde
Lore Poelmans : Camelot van het Strateneinde - Hermes van het Strateneinde
Chloe Raty : Axel Z
Julia Schmitz : Bella Vista - Lady Like
Valentine Steeman : Beauty Boy
Annesjien Wouters : Lady Chin v ât Moerven Z
CIC1* Arville (BEL)
Michiel Arnauts : Hermes van het Hazepad
Bruno Beyne : Havano de Saar - Idith de Saar
Laura Birkiye : Valentine C
Sara Broekaert : Expression
Kobe Caemaert : Airagon Z
Christian Cattelain : Aura de la Tasseniere
Christian Chabot : Belle Romance
San Danhieux : Eminence
Geoffroy de Jamblinne : Consequent Pia Z
Lara de Liedekerke-Meier : Donna Veloce - Freya des Concessions - Ginger - QC Chica Leena
Timoth Denutte : Coldplay
Karin Donckers : Audace de la Brasserie - Li Sii
Valentine Emsens : Esther du Maillet
Rik Geirnaert : Kulo
Karl Jacques : Isaac de la Quairelle
Karl Lacus : Byblos dâhof ten bos
Pauline Lambermont : Balou de la Salle
Laurence Levrau : Attack van de Peerdebos
Julia Schmitz : Contesse des Herbages
Peter Sterkens : Enzo G
Hadewych Vandeweghe : Gipsy King van het Lindenhof
Eva Vanwijnsberghe : Fazamur
Julie Verbert : Wamiona
Julien Wergifosse : Gamin de Bra - Dwight de St. Roch
Annesjien Wouters : Cerida
CIC1* Holzerode (GER)
Julien Despontin : Clever Man Waf
ENDURANCE
CEI2* 120 Bullange (BEL)
Elisa Arnould : Shana de Rendpeine
Nadine Delatinne : Laziza
Pietero di Geronimo : Sd Mengali
Grace Gilmaire : Eaunoire Cassie
Celine Lavis : Falco
David Permentie : Rahin
Hemeline Piront : Houkoumi G
Martial Richelle : Madjik de Rendpeine
Raoul Ronsmans : JJ Elektra
Louna Schuiten : Asmara du Courtisot
Maarten Stillaert : LSD Marius
Raphael Van Cauter : GE Saroum
Romane Yernaux : Sichen des Sauvlons
CEI1* 100 Bullange (BEL)
Sophie Bertrand : Fadilla
Dirk Blieck : Djedan dâArville
Karin Boulanger : Uperkut Charbonniere
Tom De Doncker : Ffaxx
Veerle Goossens : Akrevpa S Adisha
Patricia Gueret : Eaunoire Faleedya
Sophie Kerkhove : Jordin
Maud Van Loocke : Azzan des Sauvlons
Sofie Ven : Diablo
Charlene Willeme : Ai Warandes Dream
CEIYJ2* Bullange (BEL)
Morgane Boulanger : Brize D
Laura Lenges : Tarek Rabba
Marion Massart : Vatout des Sauvlons
Juliette Vanhee : Rableur
MENNEN
CAI3*- H4 World Cup Qualifier Riesenbeck (GER)
Glenn Geerts : Dash - De Solist - Erdball - Ozora Rangos - Red - Scampolo 49 - Watapatja - Zeron