28.000 euro voor Corbolensky 111 De Bitho Z op Foal Auction 111 in De Kraal

Gisterenavond ging in Zandhoven ook de Foal Auction 111 door. Er werden zo'n 38 veulens geveild, waaronder ook enkele embryo's. Veilingtopper was het prachtige hengstveulen Corbolensky 111 De Bitho Z. Hij werd voor een kleine 28.000 euro verkocht.

Corbolensky stamt af van zijn legendarische vader Cornet Obolensky, die amper nog voorgesteld moet worden. Moeder Elastique 111 Z is een dochter van Emerald van 't Ruytershof. Nummer 32 uit de catalogus, het voskleurige BWP-hengstveulen Talbot de Brandegem, ging voor 22.000 euro onder hamer en was zo het tweede duurste veulen. Vader Chacco-Blue is een bewezen dekhengst, moeder Licorne de Brandegem heeft als vader Ready Boy des Forets.

Het derde best verkochte veulen is de jonge Zangersheidehengst El Peppa, een zoon van El Barone 111 Z en Maria 111. Zij is een dochter van Marschal Fields 111. Dit schimmelkleurige veulen werd voor 19.000 euro verkocht.

In totaal werd er voor zo'n 476.500 euro geveild.

Klik hier voor alle veulens.