Internationale selecties: punten sprokkelen in Riyadh en allen naar Opglabbeek!

Internationale selecties: punten sprokkelen in Riyadh en allen naar Opglabbeek!

Er staat heel wat internationale springsport op de agenda deze week.  De wereldtop verzamelt voor het laatst punten voor de Global Champions League finale in Praag! Op eigen terrein ontvangt het Sentower Park de wereldtop terwijl heel wat Belgen aan de start komen in St -Lo en onder de Spaanse zon in Oliva!

Jumping

Vilamoura – CSIYH1* : 23/10/2023 – 29/10/2023
  • de Azevedo Luiz Felipe Neto
  • Goffinet Thierry
  • Schoonbroodt – de Azevedo Celine
  • Van Paesschen Constant
Vilamoura – CSI1* : 23/10/2023 – 29/10/2023
  • Gerard Estelle
  • Goffinet Thierry
Vilamoura – CSI2* : 23/10/2023 – 29/10/2023
  • de Azevedo Luiz Felipe Neto
  • Gerard Estelle
  • Goffinet Thierry
  • Kreevels Marion
  • Schoonbroodt – de Azevedo Celine
  • Van Paesschen Constant
Leeuwarden – CSI1* : 25/10/2023 – 28/10/2023
  • D’haese Brent
  • De Pelsmaeker Julie
Leeuwarden – CSI3* : 25/10/2023 – 28/10/2023
  • Carton-Grootjans Ann
  • Demeersman Dirk
  • Patteet Gudrun
  • Rombouts Kirsten
  • Verlooy Jos
  • Vorsselmans Annelies
Riyadh – CSI5* : 25/10/2023 – 28/10/2023
  • Bruynseels Niels
  • Devos Pieter
  • Philippaerts Olivier
  • Said Abdel
  • Thomas Gilles
Riyadh – CSI2* : 25/10/2023 – 28/10/2023
  • Van Olst Mike
Chevenez – CSI2* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • Masson Raphael
Opglabbeek – CSI1* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • Berghmans Charlotte
  • Berghmans Juliette
  • Boskamp Marie
  • Brants Coline
  • Castro Louise
  • Clauw Jordy
  • Clauw Valerie
  • Clemens Pieter
  • Collin Felicien
  • Daem Viktor
  • Dekkers Dries
  • Desmare Yentl
  • Fannoy Perrine
  • Frederick Amber
  • Frederick Charlotte
  • Gelin Melanie
  • Goossens Brecht
  • Hemeryck Rik
  • Herpoel Juliette
  • Housen Alexander
  • Jacquet Ana
  • Jansegers Yana
  • Janssen Ine
  • Kerkhofs Ester
  • Lemoine Saar
  • Maelfait Sam
  • Mathieu Alex
  • Meynaerts Laurens
  • Morrier Sylvie
  • Schepers Paulien
  • Strypsteen Charlotte
  • Symons Hannes
  • Van Den Bosch Ines
  • Vinckx Wim
  • Vreys Michael
  • Wathelet Gregory
  • Wilms Niels
Opglabbeek – CSI3* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • Anteunis Zoe
  • Binard Leon
  • Brants Coline
  • Caubergs Dennis
  • Claeys Jan
  • Clemens Pieter
  • Daem Viktor
  • Dekkers Dries
  • Deprez Antoine
  • Gelin Melanie
  • Geysen Jan
  • Goossens Brecht
  • Hemeryck Rik
  • Housen Alexander
  • Jansegers Yana
  • Le Grelle Louis
  • Peeters Leonie
  • Philippaerts Nicola
  • Poels Zara
  • Putters Claire
  • Putters Evelyne
  • Schepers Paulien
  • Symons Hannes
  • Van den Eynden YΓΆrg
  • Van Roosbroeck Catherine
  • Van Roosbroeck Maurice
  • Vinckx Wim
  • Vreys Michael
  • Wathelet Gregory
Samorin – CSIYH1* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • Vinckier Jan
Samorin – CSI2* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • Vinckier Jan
St LΓ΄ – CSI1* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • Spits Lauranne
St LΓ΄ – CSI2* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • De Winter Jeroen
  • Thirion Laurent
St LΓ΄ – CSI4* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • De Winter Jeroen
  • Spits Thibeau
  • Vanderhasselt Christophe
Vejer de la Frontera – CSIO3* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • Appelen Jeroen
  • Conter Emilie
  • Conter Zoe
  • De Wit Thomas
  • Guery Jerome
  • Joassin Dominique
Vejer de la Frontera – CSIYH1* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • Appelen Jeroen
  • Conter Emilie
  • Conter Zoe
  • De Wit Thomas
  • Joassin Dominique
Vejer de la Frontera – CSI2* : 25/10/2023 – 29/10/2023
  • Appelen Jeroen
  • Conter Emilie
  • Conter Zoe
  • De Wit Thomas
  • Joassin Dominique
San Giovanni in Marignano – CSI2* : 26/10/2023 – 29/10/2023
  • Van Beek Roy
San Giovanni in Marignano – CSIYH1* : 26/10/2023 – 29/10/2023
  • Van Beek Roy
Oliva – CSIYH1* : 30/10/2023 – 05/11/2023
  • Bollen Thibaut
  • Brutsaert Leon
  • Daigneux- Lange Fabienne
  • De Koker Charlotte
  • Eggermont Lara
  • Falisse Stephanie
  • Gatellier Lali
  • Guery Patricia
  • Lambrecht Louis
  • Lambrecht Nicolas
  • Malisart Lies
  • Nijs Jens
  • Peeters Leonie
  • Stockman Louis-Victor
  • Strubbe Elisa
  • Troiani Tatiana
  • Van Broekhoven Peter
  • Vandecasteele Bart Jay Junior
  • Vandenbossche Bjorn
  • Vanderhasselt Olivier
  • Vandousselaere Kelly
  • Vereecke Andres
Oliva – CSI2* : 30/10/2023 – 05/11/2023
  • Ameeuw Louise
  • Brutsaert Leon
  • Cox Karel
  • Demolie Camille
  • Devos Lieven
  • Godecharle Maxim
  • Guery Mathieu
  • Guery Patricia
  • Lambrecht Louis
  • Lambrecht Vincent
  • Malisart Lies
  • Nijs Jens
  • Peeters Leonie
  • Spits Thibeau
  • Strubbe Elisa
  • Troiani Tatiana
  • Van Belle Mike
  • Vandenbossche Bjorn
  • Vereecke Andres
  • Vernaet Frederic
Oliva – CSI1* : 30/10/2023 – 05/11/2023
  • Agostini Lara
  • Brutsaert Leon
  • Cox Karel
  • De Coster Siegfried
  • De Koker Charlotte
  • Deknudt Cederick
  • Demolie Camille
  • Demuynck Joy
  • Eggermont Lara
  • Falisse Stephanie
  • Gatellier Lali
  • Godecharle Maxim
  • Guery Mathieu
  • Laenen Melissa
  • Lambrecht Louis
  • Lambrecht Nicolas
  • Lambrecht Vincent
  • Loconsole Elisa
  • Malisart Lies
  • Matton Baptiste
  • Peeters Leonie
  • Ramaekers Jan
  • Schepers Andries
  • Stappaerts Daniel
  • Strubbe Elisa
  • Vaes Elien
  • Van Der Meerschen Nikita
  • Vandermeeren Hanne
  • Vandeven Hilde
  • Vereecke Andres
  • Vernaet Frederic
  • Voordeckers Lotte
  • Willems Nathalie
Vilamoura – CSI2* : 30/10/2023 – 05/11/2023
  • Appelen Jeroen
  • De Wit Thomas
  • Joassin Dominique
  • Schoonbroodt – de Azevedo Celine
  • Van Paesschen Constant
Vilamoura – CSIYH1* : 30/10/2023 – 05/11/2023
  • Appelen Jeroen
  • De Wit Thomas
  • Joassin Dominique

Dressuur

Eventing

Kronenberg – CCI4*-S : 26/10/2023 – 29/10/2023
  • Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
  • Lambrecht Maxime: Mister Big Ter Bunder
  • Van Winkel Steve: Glenkeeran Casanova
Kronenberg – CCI3*-S : 26/10/2023 – 29/10/2023
  • Bergez Marcus: Kalistor van Vynckenhove
  • Coenegrachts Arne: Enzo G
  • de Jamblinne Axelle: Headquarter d’alphi
  • De Smidt Kato: Bonmahon Silver Vixen
  • Dessambre Sarah: Brioche
  • Lambrecht Maxime: Felix Roses – Olga Ter Bunder
  • Madrenas Lola: Iguazu B
  • Poncelet Lea: Roxane de l’othain
  • Wouters Annesjien: Isabella Deux Z
Kronenberg – CCI2*-S : 26/10/2023 – 29/10/2023
  • Bergez Marcus: Evergladeslacydon
  • Busschaert Valerie: Carlita Kdw Z
  • Calicis Anne Laure: Fiora de Laubert
  • Denutte Timothy: Handor de Mazure
  • Poncelet Lea: Elixir des cabanes
  • Quataert David: All Night
  • Sacre Marine: Grimaldi Des Hayettes
  • Van Winkel Steve: Vainquer Z
Kronenberg – CCI1*-Intro : 26/10/2023 – 29/10/2023
  • Broekaert Sara: Expression
  • Calicis Anne Laure: Kora van de Kapel
  • Champon Quentin: Gulliver Des Concessions Ewalco – Lordana Star de la Bastide
  • Coenegrachts Arne: Cubin Van β€˜t Hooghemelrijk Z
  • D’Hooghe Macha: Power Of Love
  • de Jamblinne- Paulus Anne: Cira V
  • De Smidt Kato: Love Express
  • Denutte Camille: Coldplay
  • Nyst Marie-Lou: Eau D’yssee Du Banier
  • Sacre Devis Katia: Dandy Du Howald Z
  • Spetschinsky Alexandra: Glamour Db
  • Van Gorp Nisse: Dougezia
  • Wouters Annesjien: Calinka Z
Pau – CCI5*-L : 26/10/2023 – 29/10/2023
  • Despontin Julien: Honeyblue
Maarsbergen Young Horse Trials – SGW : 27/10/2023 – 27/10/2023
  • Van Mieghem Hilde