Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

The copy of our content is prohibited and will be invoiced when noticed according to our general terms as well as impressum at our contact page. Correct referral includes a max of 50 words with © mentioning with link.
The use of our photographic materials is not allowed.

Equ.Media Comm. V. cannot be held responsible for the use of content and/of photographic materials if and when delivered by external parties for commercial or press release purposes. In this case the use needs to be registered at max. 6 months in order for us to provide you with initial contact information of the external parties.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympische spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interviews
    • foto's
  • fokkerij
    • BWP
    • SBS
    • Zangersheide
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking
Werledbeker Manches

Moeskops start met winst in Valencia. Laenen op het podium

  • by Equnews Editorial
  • 29-10-2020

In Valencia werden zonet de eerste twee rubrieken van de dag gesprongen en beide rubrieken waren voorbehouden aan de jonge paarden. Bij de 6-jarigen reed Bunoit Moeskops naar de overwinning. Hij rekende op Ofaline vh Haneweehof (v. Cardento) om in 62,72 seconden een foutloze ronde te springen. Hiermee was hij de snelste in deze rubriek die rechtstreeks op tijd verreden werd. 

Patrick Lemmen eindigde zowel op de tweede als op de derde plaats. Voor de tweede plaats rekende hij op Luigi UB, voor de derde plaats haalde hij Carlsberg RD (v. Chaleureux) van stal. Hij finishte in respectievelijk 66,76 en 67,47 seconden. 

Abbe Burchmore-Eames (Justify) en Ophelie Richard Sanchez (Eklektik des Hutiers) volgden op plaatsen vier en vijf.

5-jarigen

Bij de 5-jarigen reed Jean Sylvain Fau naar de overwinning. Hij rekende op Folie st Laurent (v. Todt Un Prince) om in 76,26 seconden een foutloze ronde te springen. Hiermee bleef hij Melissa Laenen voor die met Jax Lvp (v. Cornet Obolenksy) op de tweede plaats eindigde. Ook zij slaagden erin om de nul te behouden en klokten af in 76,37 seconden. Stanislas de Malet vervolledigde het podium. Hij kon met Flouquet du Grasset (v. Con Air) de nul behouden en finishte in 76,95 seconden. 

Joffrey Buard (Fleche de Siju) en Maylissa Paya (Figa de Gree) vervolledigden de top vijf.


Charlotte Philippe gaat Belgische top vijf voor in Courrière
  • 15-07-2024
Jordy van Massenhove knap tweede in CSI2* Grand Prix Valkenswaard!
  • 14-07-2024
  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping , Springen , Internationaal
Vorige Belgen sterk van start in CSI1* competitie Opglabbeek Volgende Vereekce, Demolie en Thonon in top vijf op Spaanse bodem
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren
  • Contacteer ons

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • abonnementsvoorwaarden
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image