Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

The copy of our content is prohibited and will be invoiced when noticed according to our general terms as well as impressum at our contact page. Correct referral includes a max of 50 words with © mentioning with link.
The use of our photographic materials is not allowed.

Equ.Media Comm. V. cannot be held responsible for the use of content and/of photographic materials if and when delivered by external parties for commercial or press release purposes. In this case the use needs to be registered at max. 6 months in order for us to provide you with initial contact information of the external parties.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympische spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interviews
    • foto's
  • fokkerij
    • BWP
    • SBS
    • Zangersheide
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking
Werledbeker Manches

Equnews jaaroverzicht: Dieu Merci van T&L en Bellissimo Z niet langer onder Belgische vlag

  • by Equnews Editorial
  • 26-12-2020

Na twee lange maanden van lockdown, kwam er in juni eindelijk licht aan het einde van de tunnel. Zo werden er in Sentower Park en Bonheiden opnieuw internationale wedstrijden georganiseerd, de legendarische pistes van Lummen openden haar deuren voor trainingsdagen, in België mocht de horeca weer open en het werd duidelijk dat sportkampen tijdens de zomer gewoon konden doorgaan. De familie Philippaerts stelde haar terreinen ook open voor trainingsdagen, CHI Genève gaf aan om haar wedstrijd dit jaar zeker te willen laten doorgaan, later zou deze wedstrijd alsnog afgelast worden. Saint-Tropez werd het centrum van de sport. Er was weer hoop voor het EK van 2021.

Het BK voor jonge paarden verhuisde in eerste instantie nog naar Lanaken, voor het WK en BK was er nog geen vuiltje aan de lucht. 

Toch bleven er ook wedstrijden afgelast worden. Er kwam onder andere definitief een streep door de Wereldbeker van Helsinki, Jumping Luik werd afgelast, 
het WK vierspannen ging niet door.

Goed nieuws kwam er dan weer vanuit het kamp van Kevin Babington, die verlamd raakte na een zware val. Ook Juan Matute Guimon was stilaan aan de betere hand, Longines trok zich terug uit de Longines Masters Series, Xavier Marie zette Haras de Hus te koop en de familie Spits zag hun trouwe Bellissimo vertrekken. Ook Henrik von Eckermann nam afscheid van één van zijn betere paarden en ook Jérôme Guery zal een 6-jarig talent uit zijn stallen vertrekken. Martin Fuchs breidde zijn stallen dan weer uit net als Abdel Said. Eric Lamaze verwelkomde dan weer Dieu-Merci van T&L in zijn stallen. 

Andreas Helgstrand stak zijn Olympische ambities niet onder stoelen of banken, in Valkenswaard bleek er een zadeldief actief, Darragh Kenny zag één van zijn beste paarden vertrekken terwijl Kent Farrington het erg goed deed in het zadel van Kaprice. De Amerikaanse paardenwereld werd opgericht door een misbruikschandaal, Simone Blum maakte opnieuw haar opwachting in de ring na haar zwangerschapsverlof. België verbood kermispony's.


Charlotte Philippe gaat Belgische top vijf voor in Courrière
  • 26-12-2020
Jordy van Massenhove knap tweede in CSI2* Grand Prix Valkenswaard!
  • 26-12-2020
  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping
Vorige Terugblik op 2020: de meest spraakmakende paarden van 2020 Volgende Terugblik op 2020: De beste concours van het afgelopen jaar
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image