De strijd om de ereplaatsen was spannend: Maryne Platiau sprong met Falcao de Beaufour (v. Contendro) naar een verdienstelijke tweede plaats, op de voet gevolgd door Yentl Desmare met Papilon von Weidenbaum (Lavillon). Dayro Arroyave volgde met Arctic Light B (Exxon Hedonist) op een vierde plaats. De top vijf van deze 1.35m rubriek werd afgewerkt door Myrthe Coeckelberghs in het zadel van Madam (Cash Du Plessis).

Ook in de andere reeksen viel er mooi sport te zien. In de 1m30-rubriek op vrijdag was het Nico Baerts die de toon zette: hij won met Qmusic Boy van de Zavel (Golden Boy du Geer) en plaatste zich tweede in het zadel van Razlle Dazlle van de Zavel (Cicero Z van Paemel). Laura Stotzem en Guitlermo (Tangelo vd Zuuthoeve) vervolledigden het podium.

In de 1m20-reeks , op donderdag, ging de overwinning naar Karsten Van Es met Pepita Di Cantero (Kafka vd Heffinck). Van Es bleef hier net geen twee seconden voor op Jonny Geussens en BWP-hengst, Killer (Qody de Saint-Auber). In het zadel van Extraction vd Kattevennen Z (H&M Extra) schreef Van Es ook de derde plaats op naam.

uitslag