Op zondag stonden in Flemalle de hoogste proeven gepland voor de ruiters van de Jump'in Winter Tour. Zowel het 1.30m als het 1.20m en 1.10m werden verreden volgens een barema A twee fasen speciaal.
Lise Dumoulin wist over de hoogste hindernissen met ruime overschot de zege mee naar huis te nemen. Dat deed de amazone in het zadel van Aston Z, een zoon van Air Jordan Alpha Z. Alexia Tat vervolledigde het podium. Het zilver sleepte ze in de wacht op de rug van Cosimo de l'Eau Z (Cicero van Paemel Z) terwijl ze brons pakte op Cesar de l'Eau Z (Cicero van Paemel Z).
10cm lager was de winst voor Jean Baptiste Balancier. Hij zadelde Quelle Poupee de Bielmont Z (Quel Homme de Hus) op voor de rubriek. Sofiene Berrezouga wist Believe du Coin Z (Berlin) naar het zilver te rijden net voor Cedric Volo en Opaline du Petit Vivier.
Nora Coomans wist de 1.10m rubriek op haar naam te schrijven samen met Etretat de Saint Georges in 23.55 seconden. Julia Moor volgde op plaats 2 in het zadel van Ramina van de Ketse (Kannan) met een tijd van 24.25 seconden. Garance Lother en Highlander des Solins (Coeur de Cachas DS) stapten op het laatste schavotje van het podium en ging dus uiteindelijk met brons naar huis.