Tijdens de Andalucía Autumn Tour in Vejer de la Frontera zorgde België voor een overwinning. In de rubriek voor zesjarige paarden over 1m30 schreef Thomas de Wit met haar merrie E-Quality DW Z overtuigend de winst op haar naam.
De rubriek verreden volgens telde meer dan veertig jonge combinaties die hun springtalent mochten tonen in de ring van Dehesa Montenmedio. E-Quality DW Z (Emerald van ’t Ruytershof), gefokt door DW Stables van de familie De Wit, sprong onder Thomas de Wit foutloos rond en finishte in een tijd van 66,10 seconden, goed voor de overwinning.
De Britse amazone Gemma Stevens volgde op de tweede plaats met Kanndy’s Lollipop (Kannan), terwijl de derde plaats naar Nederland ging dankzij Liv Linssen met Olsmeyer (Kannan JR). Beide combinaties bleven eveneens foutloos, maar konden de snelheid van het Belgische duo niet evenaren.