Pieter Van den Bergh: "Het is niet het papier maar de hengst zelf die telt!"
by Equnews Editorial
Tijdens de Belgian Stallion competition heeft Pieter Van den Bergh zich met Destiny van de Kapel zich laten opvallen. "In de finale was het erop of eronder en ik had echt stress in Lier." vertelt Van den Bergh. Duidelijk werd ook dat BWP-jury niet alleen keek naar de achtergrond. "Ik vind het knap dat jonge fokkers zo ook de kans krijgen en dus voornamelijk de paarden worden beoordeeld..."
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.