Lupicor, Heartbreaker en Chatman op prodium troosting BK
by Equnews Editorial
Deze ochtend werd de troosting voor de 7-jarige paarden afgewerkt op het Belgisch kampioenschap in Lummen.
Op een hoogte van 1m35 werd er tegen de klok gestreden voor de overwinning. Die overwinning was voor Chaouki Rijnders en Begas (v. Lupicor). In een tijd van 69:47 seconden snelden zij naar de overwinning.
Naomi Asselman werd 2e (69:91) met Gentille (v. Heartbreaker) en Pieter Kenis (3e) met Gines van de Klunderd (v. Chatman).
Op de 4e plaats eindigde Naomi nog eens met Grace van het Uilhof (v. Palouchin). Zij wonnen enkele weken geleden nog de 2e manche van de cyclus in Meerdonk.
Luc Geerts vervolledigde het podium met Gentleman (v. Couleur Rubin).
Bron: EqunewsFoto: Equpics
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.