In de Warre zijn ze vandaag toe aan de laatste dag van de 'Gold League by Cavalor'. De ochtend proef stond gebouwd op een hoogte van 1m25. Daarin was het Jessie De Reydt die met Close Up Of Cavallini (v. Upsilon vd Heffinck) in een tijd van 29:03 seconden naar de overwinning snelde. Jeroen Appelen nam plaatsen 2 (Arco Z) en 6e (Andretti Z) voor zijn rekening.
Andere geklasseerden waren Peter Kuchar (Classic Way), Karel Cox (Hermes v/h Buekenhof) en Charlotte Lutz (Ferra Van Den Bisschop).
Bron: EqunewsFoto: Equpics
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.