Vrijdag: Jelle Limbourg heerst in de Super Grand Prix 1m30

In de 1m30 Super Grand Prix toonde Jelle Limbourg zich de sterkste. Met Cornetta Fernantes Z (Sea Coast Chaiton F Z) reed hij een foutloze barrage en zette hij met 38.47 seconden de snelste tijd neer. Arno Boon probeerde met Sagan Van't Bosveld (Le Blue Diamond V'T Ruytershof) het verschil te maken, maar moest met zijn foutloze rit in 42.02 seconden tevreden zijn met de tweede plaats. Lara Eggermont en Tattoo Ap Z (Tangelo van de zuuthoeve) vervolledigden de top drie dankzij een secure nulronde in 47.68 seconden.

Zaterdag: Margaux Van Rossem wint tweede manche Kampioenschap Amazones 1m15

De tweede manche in het Kampioenschap Amazones op 1m15 werd een mooie triomf voor Margaux Van Rossem. Zij stuurde Prima Van Klapscheut Z (Peppermill) in de barrage razendsnel rond en klokte af in 37.65 seconden, goed voor de overwinning. Sarah Jakubowicz dit Polarski en Iza Du Grand Coeurcq (Landser) noteerden eveneens een sterke omloop, maar moesten na een fout en een tijd van 38.89 seconden genoegen nemen met plaats twee. Christine Basselet strandde met Natcho de Laubry (Clinton) op de derde plek na een fout en een tijd van 41.39 seconden.

Zondag: Rik Nauta domineert de 1m25 Grand Prix

De afsluitende 1m25 Grand Prix stond in het teken van Rik Nauta, die zowel de eerste als de derde plaats op zijn naam schreef. Met Any-Luck Z (Arko III) reed hij een feilloze barrage in 38.27 seconden en verzekerde zich van de overwinning. Zijn tweede troef, Un Diamant Ress Z (Ultimo), zorgde met een nulronde in 39.54 seconden voor een extra podiumplaats. Enkel Chloe Hoste kon zich tussen beide paarden nestelen: zij stuurde Valeriane de Moyon (Calypso de moyon) eveneens foutloos rond en werd tweede met 38.86 seconden.

Resultaten