Stal 'Van Den Blauwaert' blijft sterk presteren op internationaal niveau! Vorig weekend behaalde de 'Nabab de reve' zoon 'Colombo Van Den Blauwaert' (m. Ulrike Van Den Blauwaert - v.m. Skippy II) een 2e plaats op de CSIO ** 1m40 te Chantilly.
Het voorbije weekend won hij de kwalificatie grote prijs 1m45. In de grote prijs eindigde hij op de 8e plaats.
Bron: Mathias Ockerman
Foto: www.ffe.com
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.