Skip to content

Copyright

Wedstrijden op hoog niveau: "Sommige ruiters lijken elk respect voor hun paard verloren te hebben"

Op sociale media gaat een brief rond waarin er enkele 'wantoestanden' op hoog niveau worden aangekaart. De schrijver haalt aan dat de sport op het hoogste niveau het imago van onze gehele sporttak bepaalt en dat dat niet altijd een even positief iets is. "Dopinggevallen of rijmethodes die niet altijd even goed stroken met de moraliteit, komen meer en meer in de media", klinkt het. "Hierdoor wordt onze volledige sport door het slijk gehaald, terwijl dit voor het overgrote deel van de ruiters helemaal niet van toepassing is". Lees de volledige brief hieronder. 

Dit artikel is exclusief voor onze leden

Word lid en krijg ongelimiteerde toegang tot al onze artikels.

Login

€5,50/ maand

Of

€55,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
ga verder

€99,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€6/editie

Of

€62,00/ jaar

  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€1,99/artikel

  • Lees dit artikel nu
  • Koop je oneindige toegang tot enkel dit artikel
  • Toegang tot andere EQU+ content is enkel voor abonnées
ga verder
Vorige Brons voor Suraya Hendrikx in Exloo Volgende Vandenberk laat Brabançonne weerklinken in Kronenberg

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.

Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.

Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.