Internationale selecties: Drukke kalender met Nations Cup in Rotterdam en opstart van Knokke Hippique

Internationale selecties: Drukke kalender met Nations Cup in Rotterdam en opstart van Knokke Hippique

Het wordt een drukke internationale week. Niet alleen voor de springruiters maar ook voor de eventing - en dressuurcombinaties. Het is daarbij uitkijken naar de befaamde CHIO Rotterdam waar de springsport en dressuur centraal staan. In de stad van de liefde, Parijs strandt de Longines Global Champions Tour terwijl in Knokke de eerste week van een springtour opgestart wordt.

Jumping

Royan – CSIYH1* : 21/06/2022 – 26/06/2022

  • Lefevre Steve

Deauville – CSIU25-A : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Appeltans Elke

Deauville – CSIO3*-NC EEF SF : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Appeltans Elke
  • Cox Karel
  • Mathy Francois Jr
  • Patteet Gudrun
  • Vereecke Koen
  • Vermeir Wilm

Knokke – CSIYH1* : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Baeten Louke
  • Binard Leon
  • Christiaens Kris
  • Conter Emilie
  • D’haese Dimme
  • De Bruyn Lander
  • Dermaut Tommy
  • Goffinet Thierry
  • Hemeryck Rik
  • Hendrickx Dominique
  • Koentges Klaas
  • Lambilliotte Eleonore
  • Lenoble Marine
  • Maes Toon
  • Malisart Lies
  • Philippaerts Ludo
  • Philippaerts Nicola
  • Philippaerts Thibault
  • Putters Claire
  • Rijnders Chaouki
  • Smits Jill
  • Spiessens Kevin
  • Surin Laetitia
  • Tournay Charlotte
  • Troiani Tatiana
  • Van der Straten Cindy
  • Van Massenhove Jordy
  • Van Minnebruggen Thomas
  • Vereecke Andres

Knokke – CSI3* : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Appelen Jeroen
  • Conter Emilie
  • Conter Zoe
  • Detry Gilles
  • Goffinet Thierry
  • Hemeryck Rik
  • Hendrickx Dominique
  • Lambrecht Vincent
  • Philippaerts Ludo
  • Philippaerts Nicola
  • Philippaerts Thibault
  • Putters Evelyne
  • Spits Thibeau
  • Strubbe Elisa
  • Van der Straten Cindy
  • Van Massenhove Jordy
  • Van Roosbroeck Catherine
  • Vereecke Andres

Knokke – CSI2* Open : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Appelen Jeroen
  • Binard Leon
  • Christiaens Kris
  • Conter Emilie
  • d’ Andrimont Stephanie
  • D’haese Dimme
  • De Bruyn Lander
  • De Pelsmaeker Julie
  • Deraedt Christof
  • Dermaut Tommy
  • Detry Gilles
  • Gaelens Maxine
  • Goffinet Thierry
  • Hemeryck Rik
  • Hendrickx Dominique
  • Jennen Eva
  • Koentges Klaas
  • Lambrecht Vincent
  • Lenoble Marine
  • Malisart Lies
  • Paridaen Aiko
  • Philippaerts Anthony
  • Philippaerts Ludo
  • Philippaerts Nicola
  • Philippaerts Thibault
  • Putters Claire
  • Putters Evelyne
  • Rijnders Chaouki
  • Spiessens Kevin
  • Spits Thibeau
  • Strubbe Elisa
  • Troiani Tatiana
  • Van Minnebruggen Thomas
  • Vereecke Andres

Knokke – CSI1* : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Arroyave Elise
  • Baeten Louke
  • Boden Christophe
  • Bustin Victoria
  • Conter Emilie
  • d’ Andrimont Stephanie
  • D’haese Dimme
  • De Dycker Aurelie
  • De Pelsmaeker Julie
  • Deraedt Christof
  • Dermaut Tommy
  • Gaelens Maxine
  • Herpoel Juliette
  • Jennen Eva
  • Keteleer Nina
  • Koentges Klaas
  • Lambermont Rosalie
  • Maes Toon
  • Penders Lore
  • Putters Claire
  • Spiessens Kevin
  • Strubbe Elisa
  • Tournay Charlotte
  • Troiani Tatiana
  • Van Der Plaetsen Nico
  • Van Tricht Estelle
  • Vigneron Sebastien

Traverse City, MI – CSI3* : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • De Wandel Filip

Ebreichsdorf – CSIYH1* : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Philippe Charlotte
  • Vermeulen Thibault

Ebreichsdorf – CSIO3* : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Haep Katja
  • Philippe Charlotte
  • Symons Hannes
  • Van Beek Roy
  • Vermeulen Thibault

Kronenberg – CSIYH1* : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Caubergs Dennis
  • Hennau Jerome
  • Liefsoens Alexander
  • Liefsoens Caitlin
  • Mertens Jan
  • Nuytens Gilles
  • Vinckx Wim
  • Wils Mieke
  • Wouters Seppe

Kronenberg – CSI2* : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Carton-Grootjans Ann
  • Caubergs Dennis
  • Guisson Aurelia
  • Guisson Tristan
  • Hennau Jerome
  • Liefsoens Alexander
  • Nuytens Gilles
  • Plas Victor
  • Vinckx Wim
  • Wouters Seppe

Kronenberg – CSI1* : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Caubergs Dennis
  • Detaille Lola
  • Holemans Stien
  • Plas Victor
  • Vinckx Wim
  • Wils Mieke
  • Wouters Seppe

Milano, San Siro – CSI4* : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Said Abdelkader

Rotterdam – CSIO5*-NC EUD1 : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Bruynseels Niels
  • Clemens Pieter
  • Devos Pieter
  • Philippaerts Olivier
  • Verlooy Jos

Aachen – CSI1* : 24/06/2022 – 26/06/2022

  • Beghuin Sacha
  • Housen Alexander
  • Vandoorne Axel
  • Vermeiren Dieter

Paris – CSI1* : 24/06/2022 – 26/06/2022

  • Danneels Anouch

Paris – CSI5* : 24/06/2022 – 26/06/2022

  • Guery Jerome
  • Thomas Gilles
  • Wathelet Gregory

Dressuur

Brno – CDI-W : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Spahn Marc Peter: SBS Jeroen

Rotterdam – CDIO5*-NC : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Defalque Charlotte: Botticelli
  • Pauluis Larissa: First- Step Valentin
  • Roos Laurence: Fil Rouge
  • Vandeborne Lore: Ikke-pia V/d Bergerhoeve

Eventing

Strzegom – CCIO4*-NC-S : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Magnus Tine: Dia Van Het Lichterveld Z

Strzegom – CCI4*-L : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Schmitz Julia: Lady Like

Strzegom – CCI3*-L : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Magnus Tine: Champagne Pia Z

Strzegom – CCI3*-S : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Bodart Mathias: Carioca De La Bastide
  • de Liedekerke – Meier Lara: Pumpkin de la liniere
  • Debusschere Jarno: Star Connection FRH
  • Magnus Tine: Dizzy van het Lichterveld Z
  • Schmitz Julia: Figaro Des Concessions
  • Thual Camille: Condelano

Strzegom – CCIJ2*-S : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Thual Max: Qc Rock And Roll

Strzegom – CCI2*-S : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Bodart Mathias: Fort Lauderdale W
  • de Liedekerke – Meier Lara: Kiarado D’arville – Q – Knock For Me D’20
  • Lamy Marie: Feeling De Froidefontaine

Strzegom – CCI1*-Intro : 22/06/2022 – 26/06/2022

  • Magnus Tine: Mistic Rio Vh Lichterveld Z
  • Schmitz Julia: Galant de Virton

Bazoges en Pareds – CCI3*-L : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Gavrilovic Cyril: El Mundo De Gasco

Luhmühlen – CCI3*-L : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge

Luhmühlen – CCI2*-L : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Caulier Virginie: Expat Blanc
  • Kenes Anne-Elisabeth: Ecu
  • Tubes Victoria: Chattanooga Choo Choo H

Luhmühlen – CCI3*-S : 23/06/2022 – 26/06/2022

  • Despontin Julien: Clever Man Waf

Endurance

Compiègne – CEI3* 160 : 24/06/2022 – 26/06/2022

  • Hardy Elisabeth: Waterlea Drummond
  • Schuiten Louna: Baroud Cabirat
  • Truffet Clémentine: Tamtam Du Coutillas
  • Vandewalle Faye: Ffaxx

Compiègne – CEI3* 140 : 24/06/2022 – 26/06/2022

  • Lavis Celine: Farah du bois Hutte
  • Van Gestel Bruno: Berezig

Compiègne – CEI2* 120 : 24/06/2022 – 26/06/2022

  • Antoine Olivia: Shiwan Za
  • Dubois Line: Omega River Misst
  • Hardy Elisabeth: Elton Grezette
  • Piront Hemeline: Kebelle
  • Snoeck Zoe: Babel De Crouz
  • Wilmotte Stephanie: Naima du Clos du Wez

Compiègne – CEI1* 100 : 24/06/2022 – 26/06/2022

  • Janssen Dienke: Ak El Akbar