Een overzicht van de Grand Prix winnaars van het weekend

Een overzicht van de Grand Prix winnaars van het weekend

Dit weekend stonden er ook weer heel wat internationale concours gesprongen. Hieronder een overzicht van de Grand Prix winnaars. 

CSI2* Fontainebleau 

1. Max Thirouin - Utopie Villelongue

2. Aleix Ragot - Coldplay EJ

3. Michel Robert - Emerette 

4. Robert Breul - Ballymoss du Reverdy

5. Mathieu Lambert - Cayetano Loisel 


CSI4* Grand Prix Hubside

1. Eduardo Alvarez Aznar - Legend

2. Penelope Leprevost - Gfe Excalibur de la Tour Vidal

3. Luciana Diniz - Conchento PS

4. Niels Bruynseels - Nabeau van het Migroveld Z

5. Kevin Staut - Toledo de Mescam Harcour


CSI2* Grand Prix Hubside

1. Gregory Wathelet -  Cocktail de Talma

2. Eden Leprevost - Une Etoile Landaise

3. Julien Epaillard - Calgary Tame

4. Max Kühner - Eic Cooley Jump The Q

5. Niels Bruynseels - Diornella-D


CSI1* Grand Prix 

1. Martis Jones - Troika Denfer

2. Louise Sadran - Ad Reflet d'Azif

3. Jules Chiarotto - Dubai Palordet 

4. Constance Betherat - Coquelico de Priez

5. Cecile Bouzinac - Alana 


CSI3* Lier

1. Charlotte Bettendorf - Nabette Z

2. Yves Vanderhasselt - Jeunesse 

3. Abdelkebir Ouaddar - Istanbull vh Ooievaarshof

4. Jeroen Dubbeldam - Oak Grove's Carlyle 

5. Victor Mariano Luminatti - Homer van de Barlebuis

CSI1* Grand Prix Lier

1. Jur Vrieling - Highlander vd Kalevallei

2. Michael Hughes - Knightrider E

3. Samuel Hutton - Mylord Lady

4. Pilar Lucrecia Cordon - Seawillow

5. Annika Axelsson - Bellona Olympic Z


CSI2* Busto Arsizio 

1. Nicolas Deseuzes - Stella de Preuilly

2. Simon Widmann - Maldonado E

3. Jack Ryan - BBS McGregor

4. Michael Zürcher - Earlpery's Nino

5. Eduardo Blanco - Brick de Beugner


CSI2*-W Grand Prix Prague

1. Ales Opatrny - Gentleman vh Veldhof

2. Jaroslaw Skrzyczynski - Jerico

3. Krzysztof Ludwiczak - Niko

4. David Simpson - Foudre F 

5. Ivaylo Bonev - Dendence VDL


CSI2* Opglabbeek 

1. Giampiero Garofalo - Gaspahr

2. Matthew Sampson - Curraghgraigue Obos Flight 

3. Michael Greeve - Fernando

4. Julia Houtzager-Kayser - High Five

5. Mathijs van Asten - Yagudin