Internationale selecties: Amerikaanse zon maar ook plaatselijk klimaat op de planning

Internationale selecties: Amerikaanse zon maar ook plaatselijk klimaat op de planning
Onze Belgische springruiters slaan hun vleugels uit richting Miami, waar in de LGCT competitie Gilles Thomas, Thibeau spits en Nicola Philippaerts aan de start komen. De jeugd start aan het Nations Cup-seizoen in Opglabbeek! Dressuurliefhebbers kunnen afzakken richting Sint-Truiden, de eventing komt samen in Strzegom.

Eventing

Aiken, SC

CCI4*-S

    - Jean Van Gysel de Meise: 1


Strzegom

CCI1*-Intro

    - Karin Donckers: 1

    - Kato De Smidt: 1

    - Lara de Liedekerke – Meier: 1

    - Maarten Boon: 1

CCI2*-S

    - Karin Donckers: 2

    - Lara de Liedekerke – Meier: 3

CCI3*-S

    - Kato De Smidt: 1

    - Lara de Liedekerke – Meier: 1

    - Senne Vervaecke: 2

CCI4*-S

    - Karin Donckers: 1

    - Lara de Liedekerke – Meier: 1

    - Maarten Boon: 1

    - Tine Magnus: 2


Showjumping

Bonheiden

CSI1*

    - Aline Serneels: 1

    - Anna Elena Fabre: 1

    - Chanel De Baets: 2

    - Charlotte Frederick: 1

    - Guy Janssens: 1

    - Helena Goossens: 1

    - Julie De Haes: 1

    - Léonie Goemaere: 1

    - Liene Jacobs: 1

    - Louis Stanssens: 1

    - Margo Jacobs: 1

    - Olivia Goemaere: 2

    - Peppa Fievez: 3

    - Peter Boelens: 1

    - Roy Hanlon: 1

    - Stephanie Vermeulen: 1

    - Virginie Thonon: 1

    - Virginie Wauters: 1

CSI2*

    - Amber Frederick: 1

    - Andres Vereecke: 3

    - Ann Carton-Grootjans: 2

    - Anthony Wellens: 2

    - Camille Boffin: 1

    - Caroline De Laet: 1

    - Chanel De Baets: 3

    - Cyril Cools: 3

    - Dirk Demeersman: 3

    - Hebe De Maeyer: 2

    - Helena Beyers: 1

    - Helena Goossens: 1

    - Jens Vandenberk: 2

    - Jeroen Appelen: 2

    - Jeroen De Winter: 2

    - Jules Van Roosbroeck: 1

    - Kirsten Rombouts: 3

    - Koen Vereecke: 3

    - Lea Deflandre: 1

    - Louis Le Grelle: 4

    - Marthe Van Gorp: 1

    - Niels Bruynseels: 3

    - Nien Geentjens: 2

    - Peppa Fievez: 1

    - Peter Boelens: 1

    - Pieter Kenis: 4

    - Roy Hanlon: 2

    - Tatiana Troiani: 1

    - Tim Prouve: 2

    - Ugo Berrittella: 2

    - Virginie Thonon: 4

    - Wilm Vermeir: 3

CSIYH1* incl. 8yo

    - Andres Vereecke: 2

    - Anthony Wellens: 1

    - Axelle Druyts-Hens: 2

    - Camille Boffin: 1

    - Caroline De Laet: 3

    - Cyril Cools: 1

    - Guy Janssens: 3

    - Helena Beyers: 2

    - Jens Vandenberk: 1

    - Jeroen Appelen: 2

    - Jeroen De Winter: 2

    - Kelly Cornelis: 1

    - Kirsten Rombouts: 1

    - Koen Vereecke: 1

    - Laetitia Surin: 1

    - Lea Deflandre: 1

    - Léonie Goemaere: 1

    - Louis Le Grelle: 3

    - Marthe Van Gorp: 1

    - Niels Bruynseels: 2

    - Peter Boelens: 4

    - Pieter Kenis: 1

    - Roy Hanlon: 2

    - Tatiana Troiani: 1

    - Tim Prouve: 4

    - Virginie Thonon: 1

    - Xavier Watteyne: 1


Oliva

CSI1*

    - Celeste Verbist: 1

    - Fabienne Daigneux- Lange: 1

    - Mhya Wilson Mille: 2

    - Sara Vanbrabant: 1

CSI2*

    - Fabienne Daigneux- Lange: 1

    - Sacha Lascar: 1

CSIYH1*

    - Fabienne Daigneux- Lange: 1


Opglabbeek

CSIOCh-NC-Y

    - Chanel De Roeck: 2

    - Charlott Blevi: 1

    - Ella Bomere: 2

    - Jérôme Denutte: 2

    - Jitske Van den Eynde: 1

    - Juliette Berghmans: 3

    - Maurice Riquiere: 1

    - Robin Vermeir: 2

CSIOJ-NC-Y

    - Chloé Hoste: 2

    - Clementine Lux: 1

    - Estee Bomere: 2

    - Estelle Van Tricht: 3

    - Ines Van Dijck: 2

    - Jef Peeters: 2

    - Jonas Van Dijck: 2

    - Jules Denutte: 2

    - Julie Van Hollebeke: 1

    - Laure Tijskens: 1

    - Louise Ameeuw: 1

    - Louise Brusselle: 2

    - Louise Lenaerts: 1

    - Louis Lambrecht: 2

    - Louis-Victor Stockman: 1

    - Mitchel Heylen: 1

    - Nikita Van Der Meerschen: 2

    - Oscar Van den Berghe: 1

    - Paris Vandousselaere: 3

    - Pieter Jan Anthonissen: 1

    - Seppe Wouters: 2

CSIOP-NC-Y

    - Clementine Lux: 1

    - Elise Thirion: 2

    - Emile Beke: 1

    - Marthe-Louize Dieu: 1

    - Robin Vermeir: 1

    - Xander Lamberts: 1

CSIOY-NC-Y

    - Aurelia Guisson: 1

    - Elisa Pietteur: 1

    - Evelyne Putters: 1

    - Lara Eggermont: 1

    - Leon Brutsaert: 1

    - Mathieu Bourdeaud’hui: 1

    - Sarah Ver Linde: 2

    - Vic De Plecker: 2

    - Yana Jansegers: 2

CSIP

    - Arthur-Emile Leclercq: 1

    - Clementine Lux: 1

    - Elise Thirion: 1

    - Emile Beke: 1

    - Lenthe Willems: 1

    - Robin Vermeir: 2

CSIU25YJ-A

    - Elisa Pietteur: 1

    - Evelyne Putters: 1

    - Jessica D’Errico: 1

    - Jules Denutte: 1

    - Lali Gatellier: 3

    - Lara Eggermont: 2

    - Leon Brutsaert: 1

    - Louis Lambrecht: 2

    - Louis-Victor Stockman: 1

    - Mathieu Bourdeaud’hui: 1

    - Nicolas Lambrecht: 1

    - Nikita Van Der Meerschen: 2

    - Paris Vandousselaere: 3

    - Pieter Jan Anthonissen: 1

    - Rik Nauta: 1

    - Robbe Van Boxstael: 1

    - Romy Ruijl: 1

    - Sarah Ver Linde: 1

    - Seppe Wouters: 1

    - Vic De Plecker: 1


Gorla Minore

CSI3*

    - Annelies Vorsselmans: 4

    - Rik Hemeryck: 4

CSIYH1*

    - Annelies Vorsselmans: 1


St Tropez - Gassin

CSI1*

    - Gilles Detry: 2

    - Katja Haep: 1

CSI2*

    - Gilles Detry: 1

    - Karel Cox: 4

    - Katja Haep: 2

    - Maxime Harmegnies: 2

    - Stephanie Janssens: 1

CSIYH1*

    - Katja Haep: 1

    - Stephanie Janssens: 1


Kronenberg

CSI1*

    - Alexander Housen: 1

    - Axelle de Jamblinne: 1

    - Elisa Strubbe: 2

    - Gregory Wathelet: 2

    - John Dourcy: 1

    - Marinus Den Doelder: 2

    - Melissa Laenen: 1

    - Pauline Delaunay: 2

CSI2*

    - Alexander Housen: 2

    - Elisa Strubbe: 4

    - Gregory Wathelet: 4

    - John Dourcy: 1

    - Jules Van Hoydonck: 3

    - Melissa Laenen: 1

    - Mike Van Belle: 2

CSIOJ-NC-Y

    - Alexander Housen: 1

    - John Dourcy: 1

    - Jules Van Hoydonck: 1

    - Julie Brouwers: 1

    - Marinus Den Doelder: 1

    - Melissa Laenen: 1


Miami Beach, FL

CSI5*

    - Gilles Thomas: 2

    - Nicola Philippaerts: 2

    - Thibeau Spits: 2


Dressage

Sint-Truiden

CDI1*

    - Djessy Petitjean: 1

    - Eline Borrey De Coninck: 1

    - Kris Schepkens: 1

    - Xanthe De Backer: 1

 CDIJ

    - Charlotte Macken: 1

    - Eline Van Praet: 1

CDIP

    - Elisabeth Leduc: 1

    - Emilia Vanierschot: 1

    - Evelyne Dieltjens: 1

    - Maline Van Tulder: 1

    - Sofia Coenegrachts: 1

CDIU25

    - Lauranne Lammens: 1

CDIY

    - Britt Gellens: 1

    - Ine Blommaert: 1


Stadl Paura

CDI4*

    - Amandine Prevost: 1

    - Peter De Mulder: 1

CDIU25
    - Beaudine Pieters: 1


Troisdorf

CDIJ

    - Xyliana De Rover: 1


Endurance

Montemoro-Novo

CEI3* 140

    - Elisabeth Hardy*: 1


Samorin

CEI2* 120 CIM

    - Pierre Arnould: 1




Bron: Equibel