Internationale selecties: Belgen trekken naar het zuiden!

Internationale selecties: Belgen trekken naar het zuiden!

Deze week verzamelt de wereldtop zich in het Franse Lyon. Ondertussen trekken heel wat Belgen naar het zuiden terwijl er ook bij de Peelbergen internationale springsport op het programma staat!

Oliva – CSIYH1* : 30/10/2023 – 05/11/2023
  • Bollen Thibaut
  • Brutsaert Leon
  • Daigneux- Lange Fabienne
  • De Koker Charlotte
  • Eggermont Lara
  • Falisse Stephanie
  • Gatellier Lali
  • Guery Patricia
  • Lambrecht Louis
  • Lambrecht Nicolas
  • Malisart Lies
  • Nijs Jens
  • Peeters Leonie
  • Stockman Louis-Victor
  • Strubbe Elisa
  • Troiani Tatiana
  • Van Broekhoven Peter
  • Vandecasteele Bart Jay Junior
  • Vandenbossche Bjorn
  • Vanderhasselt Olivier
  • Vandousselaere Kelly
  • Vereecke Andres
Oliva – CSI2* : 30/10/2023 – 05/11/2023
  • Ameeuw Louise
  • Brutsaert Leon
  • Cox Karel
  • Demolie Camille
  • Devos Lieven
  • Godecharle Maxim
  • Guery Mathieu
  • Guery Patricia
  • Lambrecht Louis
  • Lambrecht Vincent
  • Malisart Lies
  • Nijs Jens
  • Peeters Leonie
  • Spits Thibeau
  • Strubbe Elisa
  • Troiani Tatiana
  • Van Belle Mike
  • Vandenbossche Bjorn
  • Vereecke Andres
  • Vernaet Frederic
Oliva – CSI1* : 30/10/2023 – 05/11/2023
  • Agostini Lara
  • Brutsaert Leon
  • Cox Karel
  • De Coster Siegfried
  • De Koker Charlotte
  • Deknudt Cederick
  • Demolie Camille
  • Demuynck Joy
  • Eggermont Lara
  • Falisse Stephanie
  • Gatellier Lali
  • Godecharle Maxim
  • Guery Mathieu
  • Laenen Melissa
  • Lambrecht Louis
  • Lambrecht Nicolas
  • Lambrecht Vincent
  • Loconsole Elisa
  • Malisart Lies
  • Matton Baptiste
  • Peeters Leonie
  • Ramaekers Jan
  • Schepers Andries
  • Stappaerts Daniel
  • Strubbe Elisa
  • Vaes Elien
  • Van Der Meerschen Nikita
  • Vandermeeren Hanne
  • Vandeven Hilde
  • Vereecke Andres
  • Vernaet Frederic
  • Voordeckers Lotte
  • Willems Nathalie
Vilamoura – CSI2* : 30/10/2023 – 05/11/2023
  • Appelen Jeroen
  • De Wit Thomas
  • Joassin Dominique
  • Schoonbroodt – de Azevedo Celine
  • Van Paesschen Constant
Vilamoura – CSIYH1* : 30/10/2023 – 05/11/2023
  • Appelen Jeroen
  • De Wit Thomas
  • Joassin Dominique
Lyon – CSIP : 31/10/2023 – 05/11/2023
  • Dieu Marthe-Louize
  • Vermeir Robin
Lyon – CSI2* : 31/10/2023 – 05/11/2023
  • Ver Linde Sarah
  • Vermeir Wilm
Lyon – CSI5*-W : 31/10/2023 – 05/11/2023
  • Budd Nathan
  • Devos Pieter
  • Hemeryck Rik
  • Van Massenhove Jordy
  • Wathelet Gregory
Royan – CSI1* : 31/10/2023 – 05/11/2023
  • Charon Deligny Mathis
Royan – CSIYH1* : 31/10/2023 – 05/11/2023
  • Charon Deligny Mathis
Royan – CSI2* : 31/10/2023 – 05/11/2023
  • Charon Deligny Mathis
Riesenbeck – CSI2* : 01/11/2023 – 04/11/2023
  • Lascar Sacha
  • Prouve Simon
  • Prouve Tim
  • Vorsselmans Annelies
Riesenbeck – CSIYH1* : 01/11/2023 – 04/11/2023
  • Prouve Tim
  • Vorsselmans Annelies
Riesenbeck – CSI1* : 01/11/2023 – 04/11/2023
  • Vorsselmans Annelies
Kronenberg – CSIYH1* incl. 8yo : 01/11/2023 – 05/11/2023
  • Appeltans Elke
  • Bomere Bart
  • Bomere Estee
  • Bourdeaud’hui Mathieu
  • De Brabandere Pieter
  • Denutte Hendrik
  • Denutte Jules
  • Draga Antoni
  • Goemaere LΓ©onie
  • Liefsoens Caitlin
  • Said Abdel
  • Thomas Gilles
  • Verlooy Jos
  • Verschueren Lars
Kronenberg – CSI1* : 01/11/2023 – 05/11/2023
  • Appeltans Elke
  • Biebuyck Camille
  • Brusselle Louise
  • De Brabandere Pieter
  • De Clercq Elona
  • Debrabandere Ulrike
  • Denutte Hendrik
  • Denutte JΓ©rΓ΄me
  • Draga Antoni
  • Geryl Perry
  • Goemaere LΓ©onie
  • Goemaere Olivia
  • Losfeld Juliette
  • Robberechts Thibeau
  • Said Abdel
  • Van den Berghe Oscar
  • Van Hoydonck Cis
  • Vandenberghe Aerjen
  • Walravens Sofia
Kronenberg – CSI2* : 01/11/2023 – 05/11/2023
  • Appeltans Elke
  • Biebuyck Camille
  • Bomere Estee
  • Bourdeaud’hui Mathieu
  • De Brabandere Pieter
  • Denutte Jules
  • Draga Antoni
  • Geryl Perry
  • Said Abdel
  • Thomas Gilles
  • Van Dijck Ines
  • Van Hoydonck Cis
  • Van Hoydonck Jules
  • Verlooy Jos
  • Verschueren Lars

Dressuur

Lyon – CDI-W : 31/10/2023 – 05/11/2023
  • Pauluis Larissa: flambeau

Eventing

Montelibretti – CCI4*-L : 02/11/2023 – 05/11/2023
  • de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville – Origi
  • Donckers Karin: Ceres de la Brasserie – Fletcha Van β€˜t Verahof – Namira
Montelibretti – CCI4*-S : 02/11/2023 – 05/11/2023
  • Donckers Karin: Olympic De Muze
  • Steeman Valentine: Hilton
Montelibretti – CCI3*-L : 02/11/2023 – 05/11/2023
  • de Liedekerke – Meier Lara: Pumpkin de la liniere – Q – Knock For Me D’20

Mennen

Lyon – CAI-W : 31/10/2023 – 05/11/2023
  • Degrieck Dries: Big Star – Dirk – Frederik-Jane – Hunter – Incitato XV-30 – Kane B – Leon – Zilverone
  • Geerts Glenn: Basco M – Birckhouse Billie – Cor Theodoor – Dash – De Solist – Dubai – Erdball – Hero – Ivilandro – Zeron

Endurance

Lalbenque – CEI2* 120 : 03/11/2023 – 05/11/2023
  • Hardy * Elisabeth: Azzalie de luriecq
Lalbenque – CEI1* 100 : 03/11/2023 – 05/11/2023
  • Hardy * Elisabeth: Galactik de barban
  • Peignat Steve: Guarni de Bozouls
GolegΓ£ – CEI1* 100 : 04/11/2023 – 04/11/2023
  • Hardy * Elisabeth: Galactik de barban