Equestrian Auctions nu ook open voor vrije donaties om getroffen evenementen een hart onder de riem te steken

De Equestrian Auctions brengt verschillende spelers samen om iets terug te doen voor de paardensport: het ondersteunen van wedstrijden die getroffen worden door de coronacrisis. Zo wordt er onder andere een les van Olivier Philippaerts, Johan Lenssens en een deken gesigneerd door topruiters geveild. De opbrengst gaat integraal naar getroffen wedstrijden.

Die wedstrijden kunnen zich nog altijd aanmelden. Bovendien is het vanaf nu ook mogelijk om een vrije donatie te doen om getroffen wedstrijden een hart onder de riem te steken. Of het nu 2 euro of 200 euro is, alle beetjes kunnen helpen!

Wil jij ook meebieden of een donatie doen? Klik dan hier om naar de website van Equestrian Auctions te gaan.