Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

The copy of our content is prohibited and will be invoiced when noticed according to our general terms as well as impressum at our contact page. Correct referral includes a max of 50 words with © mentioning with link.
The use of our photographic materials is not allowed.

Equ.Media Comm. V. cannot be held responsible for the use of content and/of photographic materials if and when delivered by external parties for commercial or press release purposes. In this case the use needs to be registered at max. 6 months in order for us to provide you with initial contact information of the external parties.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympische spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interviews
    • foto's
  • fokkerij
    • BWP
    • SBS
    • Zangersheide
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking
Werledbeker Manches

Brent de Schrijver schrijft ponyhoofdrubriek Gouden Laars op zijn naam

  • by Equnews Editorial
  • 13-09-2020

In Grote Brogel werd op zaterdag de Gouden Laars voor pony's georganiseerd en Brent de Schrijver slaagde erin om de hoofdrubriek op zijn naam te schrijven. Hij rekende op Konquistador van Orchid's (v. Kanshebber) om in 48,52 seconden een foutloze ronde te springen. Hij was meteen ook de enige ruiter die een dubbele nulronde kon springen. Seppe Wouters en Kristal Sparkle van Begeveld (v. Ponyhoeve Bright Sparkle 912) eindigden op de tweede plaats. Zij klokten af in een tijd van 40,69 seconden maar tikten één balk uit de lepels. 

Zoë Verschooten volgde op de derde plaats met Albert. Yelina Vanthomme (Orchid's Auriske) en Seppe Wouters (Sucato) vervolledigden de top vijf.

1m10

In het 1m10 reed Seppe Wouters naar de overwinning. Hij rekende op Mojito van't Oordeel om in 37,12 seconden naar de finish te rijden. Marie van Dijck reed naar de tweede plaats. Zij rekende op Ronny (v. Goliath vd Groenweg) om in 37,59 seconden een foutloze ronde te sprongen. Noah Tondeur en Mac de Lille eindigden op de tweede plaats. Zij konden de nul behouden en finishten in 39,58 seconden. Eelena Laffineuse en Sweepstake vervolledigden de top drie na een foutloze ronde in 42,21 seconden. 

Brent De Schrijver (Konquistador van Orchid's) en Juna-Jane De Keersmaecker (Une Etoile) eindigden op de vierde en de vijfde plaats.

1m00

Jinthe van Steerthem mocht zichzelf de winnares van het 1m00 noemen. Ze sprong een foutloze ronde in het zadel van Bugatti en finishte in 27,46 seconden. Marie Van Dijck (Ronny) en Mathisse van Loon (Calypso) vervolledigden de top drie.

Klik hier voor de resultaten


Charlotte Philippe gaat Belgische top vijf voor in Courrière
  • 13-09-2020
Jordy van Massenhove knap tweede in CSI2* Grand Prix Valkenswaard!
  • 13-09-2020
  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping
Vorige Goen en Hennau winnen op Silver League Volgende Elisha de Vos naar de ochtendwinst in Bonheiden
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image