Skip to content

Copyright

Harry Charles: "Winnen is leuk, maar de opleiding van een paard meemaken? Dat is pas mooi!"

Afgelopen weekend kwam Brits-Olympisch springruiter, Harry Charles aan de start in Lier (België). "Een ideale locatie om de jonge talenten op te leren," liet hij weten. "Bovendien zijn CSI2* en CSI3* wedstrijden essentieel om aankomende talenten te kunnen ontdekken!" Zonder meer staat BRussel deze week op de agenda van de Brit. "Wat me opvalt? Het Europese vasteland loopt mijlen voor dan Groot-Brittannië op wedstrijdvlak!"

Dit artikel is exclusief voor onze leden

Word lid en krijg ongelimiteerde toegang tot al onze artikels.

Login

€5,50/ maand

Of

€55,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
ga verder

€99,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€6/editie

Of

€62,00/ jaar

  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€1,99/artikel

  • Lees dit artikel nu
  • Koop je oneindige toegang tot enkel dit artikel
  • Toegang tot andere EQU+ content is enkel voor abonnées
ga verder

© Equ.MEDIA / AC

Vorige Gilles Thomas zorgt voor uniqum! Leider van GCT en GCL klassement! Volgende Sam Polleunis regeert ijzersterk in Gold Grand Prix van Bornival!

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.

Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.

Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.