Oostenrijk heeft de veilingtopper van de veiling in Marbach aangekocht. First Class H (v. Fürstenball) werd voor maar liefst 93.000 euro verkocht tijdens de veiling in Marbach. Gemiddeld vonden de paarden in veiling voor 22.457,14 euro een nieuwe eigenaar. Voor de 32 rijpaarden werd 21.334,38 euro betaald en de twee goedgekeurde en acht afgewezen hengsten op de Marbacher zadelkeuring vonden 26.050 euro een nieuwe eigenaar. Amerikanen kochten vier paarden en Oostenrijkers drie. Twee paarden gaan naar Thailand en elk een naar Zwitserland en Canada. Dichter bij huis blijft de duurste hengst. Astrid von Velsen-Zerweck, directrice van het Landgestüt in Marbach, kocht voor 50.000 euro de dit weekend goedgekeurde Durello (v. Destano). Net iets meer was er voor het op een na duurste rijpaard. Dumont (v. Don Juan de Hus) bracht 55.000 euro op. Klik hier voor de volledige uitslag.