In Londen is het FEI Driving World Cup seizoen aan zijn volgende manche toe. De winst ging opnieuw naar Boyd Exell in een razendsnelle ronde, al moest hij een strafpunt incasseren. Dries Degrieck ging met het zilver aan de haal.
De overwinning ging naar Boyd Exell uit Australië met zijn vierspan LA Bajnok, Katydid Duchess, Barny 68 en Mad Max 81. Exell noteerde 126.16 als eindresultaat, na 138.06 in de eerste ronde en 122.16 in de drive-off, telkens met vier strafpunten.
België pakte meteen een podiumplaats dankzij Dries Degrieck, die met Hunter, Leon, Kane B en Kimano naar de tweede plaats reed. Degrieck werd geklasseerd met 134.27 als eindscore, na een foutloze eerste ronde in 138.84 en vervolgens 126.27 in de drive-off met acht strafpunten.
De derde plaats ging naar de Nederlander Ijsbrand Chardon met Favory Fantom, Casper, Maestoso Miszter en First One, goed voor 203.33 als eindresultaat na 139.52 in de eerste ronde met vier strafpunten en een drive-off die hem extra tijd en strafpunten kostte.
Ook verderop in het klassement bleef België nadrukkelijk aanwezig. Glenn Geerts reed naar de vierde plaats met 143.83 seconden, na 139.83 seconden in de eerste ronde met vier strafpunten.