Evi Van Autryve was met ruime voorsprong de snelste in de barrage van de SMS Queens Cup LOW. Sarah Vander Cruyssen en Chloë De Roo vervolledigden het podium van de rubriek gesponsord door LJ Leathers.
11 van de 24 amazones die aan de start kwamen zondagavond tijdens de SMS Queens Cup LOW wisten zich te kwalificeren voor de barrage. Evi Van Autryve was in die tweede manche oppermachtig. In het zadel van Simply Clever van het Driepuntenland (Tangelo van de Zuuthoeve) snelde ze naar de overwinning met een eindtijd van 36.93s.
De tweede plaats was voorbehouden voor Sarah Vander Cruyssen en Krack Natif de Virton (Natif de Virton). In een tijd van 38.32s eindigde ze net voor Chloë De Roo. Zij reed met Gin Tonic in 39.42s over de finish en eindigde zo op de derde plaats.
Axelle Van De Vijver finishte net naast het podium met haar Omar v/h Hulstenhof (Zirocco Blue) in een tijd van 42.58s. Sherilee Van De Walle sloot de top 5 af. Samen met Toulouse ter Putte (Toulon) eindigde ze haar ronde in 43.52s.