Xander Van Es reed met Noor C (Bisquet Balou VD Mispelaere) een foutloze ronde. Zijn tijd van 61,92 seconden was ruim voldoende om de overwinning binnen te halen. Het publiek zag hoe Van Es zijn concurrentie ver achter zich liet zonder ook maar één moment de controle te verliezen.

De tweede plaats ging naar Estelle Van Tricht met Ghost Z (Game Boy D), eveneens foutloos in 64,76 seconden. Zij toonde opnieuw haar vastheid in dit seizoen, al moest ze ditmaal de duim leggen voor Van Es. Slechts een fractie later reed Robin Vermeir met Sisley van de Hazenhoek (Malito de reve) de finish over. In 65,20 seconden verzekerde ze zich van het brons. 

Jules Denutte stuurde Little Engine Could (Tinka’s Boy) in 65,55 seconden naar een foutloze vierde plaats, terwijl Gaetan Stalpaert met Goodly Girl Chabus Z (George Z) met 65,80 seconden de top vijf vervolledigde.

Resultaten