Skip to content

Copyright

“Vijf jaar zonder viersterrenwedstrijd in Wallonië, dat voelde lang”: Jérôme Guery over de terugkeer van Jumping International de Liège!

© Photography Eva Oorts

Na een pauze van meerdere jaren is Jumping International de la Province de Liège terug op de kalender, en dat voelt voor Guery als een gemis dat eindelijk wordt goedgemaakt. “Het is altijd een heel bijzondere sfeer, en we voelen opnieuw diezelfde atmosfeer die we vroeger hadden in het oude gebouw. Voor mij, voor Gregory, en ik denk voor alle Belgische ruiters, is het heel fijn dat dit evenement terug is.”

Dit artikel is exclusief voor onze leden

Word lid en krijg ongelimiteerde toegang tot al onze artikels.

Login

€5,50/ maand

Of

€55,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
ga verder

€99,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€6/editie

Of

€62,00/ jaar

  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€1,99/artikel

  • Lees dit artikel nu
  • Koop je oneindige toegang tot enkel dit artikel
  • Toegang tot andere EQU+ content is enkel voor abonnées
ga verder
Vorige Belgen domineren jonge paardenrubriek in Sentower Park: Wellens en Philippaerts delen tweede plaats! Volgende Abdel Said schittert in Wereldbeker Grand Prix van Washington! Laura Kraut wint (opnieuw)
× advertisement image

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.

Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.

Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.