Afgelopen weekend liet Victor De Boitselier geen ruimte voor de concurrentie in de 1.30m Euromat cup van Wuustwezel. Samen met Lieven Bruyneel's Looks Good de Liebri Z (Lector vd Bisschop) won de springruiter drie dagen op rij.
Dit leverde de combinatie de uiteindelijke winst. JAn Vermeiren volgde in de finale op een tweede plaats en bezette deze plaats ook in het eindklassement met BWP-ruin, Tarantus S (Ermitage Kalone). In de finale vervolledigde Thomas Van Minnebruggen en Duster de Nyze (Diamant de Semilly).
Het paar bleef Michiel Meskens met zijn eigen gefokte, Novelle Van de Plataan (Nabab de Rêve) voor. Liv Huijbregts vervolledigde de top vijf in het zadel van Quint vh Maarlo Z (Quidam de Revel).
In het klassement werd Niki Geenens uiteindelijk derde voor Michiel Meskens en Tim Van den Broeck.