Abdel Saïd zette zijn sterke dag in Falsterbo verder met een podiumplaats in de 1m50 Derby. In het zadel van Wathnan Arpege du RU (Apache d'Adriers) werkte de Belg zowel de basisomloop als de beslissende barrage foutloos af. De combinatie klokte af in 48,81 seconden en verzekerde zich daarmee van de derde plaats.
De overwinning ging naar de Zwitser Martin Fuchs. Samen met Love de Vie (Grandorado TN) hield hij de teller op nul en snelde hij in 47,04 seconden naar de overwinning. Voor eigen publiek volgde Peder Fredricson op de tweede plaats. Met Qurious HS (Comme Il Faut) bleef ook hij dubbel foutloos en finishte hij in 47,99 seconden.
Steve Guerdat eindigde met Easy Star de Talma (Quick Star) als vierde na vier strafpunten in een totaaltijd van 149,83 seconden, terwijl Trevor Breen met Konrad Obolensky (Cornet Obolensky) de top vijf afsloot na eveneens één springfout in 152,88 seconden.