De springwedstrijd van LRV Sint-Elooi Merelbeke leverde sterke prestaties op in de hogere rubrieken. Thomas De Cock, Koen De Nijs en Emma Cool lieten zich opmerken met winst in respectievelijk de Z130, M120 en L110.
Thomas De Cock wint Z130
In de hoogste rubriek van de dag, de Z130 met barrage, reed Thomas De Cock naar de overwinning. In het zadel van Lanson-R (Echo van't Spieveld) bleef hij foutloos en zette hij met 29,75 seconden de snelste barragetijd neer. Ben De Craene volgde met Olleke Bolleke Van De Moerhoeve in 33,28 seconden, terwijl Cedric De Vleeschauwer met Taurrielle (Oxo van de Mispelaere) de derde plaats veiligstelde na vier strafpunten in de barrage.
Koen De Nijs grijpt winst in M120
Ook in de M120-rubriek viel er weinig af te dingen op de winnaar. Koen De Nijs stuurde Mister Q Van De Stationshoeve (Echo vant Spieveld) foutloos naar de overwinning in 29,13 seconden. Yâsin Ramont bleef met Toanitta Van 't Lindehof (Toulon) eveneens zonder fouten en werd tweede in 30,06 seconden, terwijl Janne Vercammen met Andora Z (Asca Z) het podium vervolledigde in 31,94 seconden.
Emma Cool de snelste in L110
In de L110-rubriek was Emma Cool de sterkste van het deelnemersveld. Met Some Kind Of Magic (Tangelo van de Zuuthoeve) werkte ze beide fasen foutloos af en klokte ze af in 26,68 seconden. Ken Sneyers volgde met Cuore D Italia in 27,44 seconden, terwijl Wietse Maes met Vendetta Van De Dweerhoeve (Asca Z) derde werd in 28,53 seconden.