Dit weekend werden de STX cyclus winnaars bij de zevenjarigen in de prijzen gezet in Lier. De prijzen werden overhandigd door Kristel Ceulemans in naam van STX. Stefan Heymans sprong naar de winst met Ballywards A Golden Boy (Stetter).
Op de tweede plaats eindigde Jean De Grande met Sadel De Roulard, een nakomeling van Kafka van de Heffinck. De Grande bewees dankzij twee podiumplaatsen tijdens deze cyclus dat hij over een paard met veel vermogen en instelling beschikt.
Nico Baerts wist met Chilli Pepper Z, een dochter van H&M Chilli Willi, beslag te leggen op de derde plaats. Dit talentvolle paard sprong zich opvallend in de kijker door in Lier naar goud te springen. Net buiten het podium vinden we Walter Lelie met Syriel de Mariposa, een nakomeling van Hunters Scendro. Met vier punten verschil strandt hij zo op een vierde plek.
Tot slot vervolledigde Peter Schollaert de top vijf met Cybelle du Bail Z, een dochter van Cicero Z van Paemel, die met haar constante prestaties doorheen het seizoen de nodige punten wist te verzamelen om deze top 5 te vervolledigen.