Bij de Belgische deelnemers was het vooral Robin Vermeir die indruk maakte. Met Beyoncé Van’T Hulgenrode Z (Bamako de Muze) reed ze een foutloze ronde in 59.03 seconden, goed voor de tweede plaats.

 Ook Koen Vereecke liet zich zien met Riverflow Van’T Ruytershof (Tornedo FCS), die in 61.38 seconden als achtste eindigde. Maverick van Lent volgde kort daarna met Vario de Bo Z (Vagabond de la Pomme) op de negende plaats in 62.00 seconden.

Daarnaast behaalden Dirk Demeersman met Cote d’Or Z (Carambole) de elfde plaats in 64.71 seconden en Gudrun Patteet met Eclick (Clicksem) de dertiende plaats in 66.24 seconden.

De overwinning ging naar Hasan Senturk uit Turkije met Rolex van de Grenshoeve (Ogano Sitte), die foutloos bleef en de snelste tijd noteerde van 58.77 seconden. Het brons was voor Yuri Mansur uit Brazilië met Mister Conti Blue (Cornet Obolensky), die eveneens foutloos bleef en de tijd van 60.36 seconden neerzette.

Resultaten