De overwinning ging naar Rik Nauta met Un Diamant Ress Z (Ultimo), die met een tijd van 29.51 seconden de snelste foutloze rit neerzette. Hij toonde hiermee niet alleen zijn snelheid maar ook zijn consistentie, want later in de proef reed hij ook met Noisette Van De Ceulshaegen (Toulon) naar een knappe derde plaats in 30.51 seconden.

Tussen deze twee prestaties van Nauta nestelde zich Lente Dierickx met J’adore (Vagabond de la pomme). Ook zij bleef foutloos en klokte 30.36 seconden, wat goed was voor de tweede plaats.

Net buiten de top drie eindigde Eliah Pieters met Cornel WS Z (Colman) op de vierde plaats. Het duo hield het eveneens foutloos en finishte in 31.76 seconden. De vijfde plek ging naar Charlott Blevi met Chyva KMH Z (Cavalo Z), die met 33.32 seconden de top vijf vervolledigde.

Resultaten