Eerder deze week werd met de nodige bravoure bekend gemaakt dat de iconische terreinen van Hamburg op de agenda staan van het nieuwe Jumping concept, Premier Jumping League. Vandaag maakt de organisatie van de nieuwe jumpingreeks de aftrap bekend; Las Vegas.
16 teams zullen tijdens de PJL strijden voor de jaarlijkse prijzenpot van $ 100 miljooen! Van 15 tot en met 17 april 2027 zal de LAs Vegas Boulevard de aftrap geven van dezee wedstrijdreeks.
“Als ruiters weten we natuurlijk maar al te goed hoe fantastisch onze sport is, maar er liggen nog zo veel kansen om jumping te doen ontdekken bij mensen die er nog nooit mee in aanraking zijn gekomen." vertelt de Amerikaanse amazone, Lillie Keenan.
"Las Vegas is een stad die als geen ander weet hoe je een show moet neerzetten en groeit razendsnel uit tot een hotspot voor topsport. Hoewel het voor jumping een gloednieuwe locatie is, moeten we dat net omarmen. De PJL heeft de ambitie om onze sport bij een nieuw en veel diverser publiek te krijgen, en dat kan alleen maar een goede zaak zijn voor iedereen. Het wordt echt een ongelofelijk sjieke manier om dit allereerste seizoen af te trappen.”
Na Las Vegas zal de tour richting de Oost-en nadien West-kust reizen van Amerika. In juni staat Europa op de kalender in St Tropez. Daarna reist het door richting augustus in het Verenigd Koninkrijk, Hamburg en Italië in september, Portugal in oktober. De finale zal in november georganiseerd worden in de Verenigde Arabische Emiraten.