Afgelopen zondag was Paul Scheirs de grote winnaar bij Stal Baukeland, waar hij zowel de 1.20m als de 1.10m rubriek op zijn naam schreef!
Op een hoogte van 1.20m sprong Paul Scheirs afgelopen zondag naar de overwinning bij Stal Baukeland. Scheirs deed dit in het zadel van de BWP-ruin Midnight Sugar (Vigo d'Arsouilles x Ramiro's Son, fokker: Ronny Vermeulen). Op een tweede plaats strandde Hebe de Maeyer met Sandor van 't Hellewater (Stakkato x Elvis Ter Putte). De Maeyer sprong niet alleen naar een twee plaats maar vervolledigde ook het podium in het zadel van de Le Coultre de Muze dochter, Robijn van 't Hellewater.
Net buiten het podium werd Diandra Wauters, in het zadel van Mycoulavsc R (v: Carrera VDL), vierde en Stan Maes werkte de top vijf af met onder het zadel de KWPN-merrie Florine TN (Kannan x Calvaro Z).
Paul Scheirs leek haast niet te stoppen bij Stal Baukeland! Na zijn overwinning in de 1.20m rubriek sprong hij ook naar de overwinning in de 1.10m rubriek! Hij deed dit in het zadel van de Don VHP dochter, Donna Alve Z. Lotte Blommaerts kon een knappe tweede plaats scoren met de BWP-ruin O'neil de Yeselo (Elvis ter Putte x Quistello). Ten slotte kon Aline Martens de top drie afwerken met Chantilly vd Vlasrede Z (Chippendale Z x Quidam de Revel, fokker: Steve Martens).
Uit een sterk deelnemersveld won Femke Verschelden nog de 1m proef bij Stal Baukeland. Verschelden deed dit samen met de Bamako de Muze dochter, Ruby van de Bucxtale. Ella van de Vyver werd knap tweede met Jaliska (v: Cicero) en Laura Brouwers strandde nog op een derde plaats met Merlot van het Heidehof (Casario II x Pauillac de Meia Lua).