'Ten Huize Geoffrey Cobbaut', in het Waalse Bornival stond afgelopen weekend de 1.40m Classic Tour Grand Prix centraal. Na een barrage met 'slechts' zes combinaties hield Odile Gierich de concurrentie achter zich met de negenjarige Quentao Jw van de Moerhoeve (fokker: Jan Wuytack & de Moerhoeve bv).
Odile Gierech en de 9-jarige BWP-ruin, Quentao JW van de Moerheove (Vigo d'Arsouilles) bleven ruim één seconde voor op Pascal Van Laethem en de negenjarige sBs-merrie, Kaliopee Du Saint-Chene (Vigo d'Arsouilles). Vorige maand sprong het duo nog de top tien binnen van de 1.45m rubriek in Vejer de la Frontera.
Samen met Kaliopee du Saint-Chene (Vigo d'Arsouilles, fokker: Thierry Quinet), volgde Pascal Van Laethem voor Geoffrey Cobbaut. Met één springfout vervolledigde Cobbaut de top drie, in het zadel van de 14-jarige BWP-merrie, Lambada D (Edjaz Van 't Merelsnest, fokker: Godfried d'Heer). Het paar werd opgevolgd door Jonathan Soquet die met Largo de L'Aulne (Hortaxe du Seigneur) voor bleef op Odile Gierech met sBs-ruin, Igins Du Seigneur (Inshallah de Muze).
Een dag ervoor sprong Pascal Van Laethem met zijn 9-jarige sBs-merrie, naar de 1.40m winst op vrijdag. José Thiry volgde toen met J-Fairway Du Breux (L'Arc de Triomphe) voor Jonathan Soquet en Largo de L'Aulne (Hortaxe du Seigneur).
Melanie Gelin wint Small Grand Prix
Niet minder dan 21 combinaties kwalificeerden zich voor de barrage van de Small Grand Prix. In deze 1.35m rubriek sprong Melanie Gelin met Fenomene Divy (Norton d'Eole, fokker: St Divy) naar de winst. Samen met Gilbert De Roock's merrie, bleef Gelin, Jonathan Soquet met Coton PS (Concorde) voor. Op de derde plaats volgde Kelly Leysen, in het zadel van de 10-jarige Enigma de L'Heribus (Emir de Vy).