Neal Vanderwegen en Stal de Eyckenhoeve's 8-jarige merrie bleven slechts enkele tienden van een seconde voor op Dieter Vermeiren en Zangersheide-ruin, Kingston Town 111 Z (Kashmir van Schuttershof).   Oost-Vlaming, Geoffrey Cobbaut vervolledigde de top drie. In het zadel van de 14-jarige BWP-merrie, Lambada D (Edjaz van 't Merelsnest) werkte Cobbaut het podium foutloos af.

Het duo werd opgevolgd door Simon Vlaminck die met SF-merrie, Folie des Flagues (Todt Un Prince) enkele honderdsten van een seconde, sneller bleek dan Teder Stanislav.

Nick Boassaerts en Kate Stalpaert gaan winnen

Eerder hield NIck Boassaerts, Jan Claeys van de 1.30m winst. Op de rug van Reykjavik Odeveld (Bamako de Muze) sprong Nick Boassaerts in 33,17 seconden naar de winst. Na een chrono van 33,61 seconden volgde Jan Claeys in het zadel van zijn vertrouwde BWP-merrie, Judy Van de Beekhoek (Wandor Van de Mispelaere). De top drie werd afgewerkt door Anouk Devos en BWP-merie, Reina van het Eikenhof (Navajo van 't Vianahof).

In de 1.20m schreef Kate Stalpaert de winst op naam. Stalpaert sprong met Eros de Millandy (Charisme du Diable) nipt onder de chrono van Adnan Al Alawi en Sjoeke Jvh (Le Blue Diamond van 't Ruytershof). Samen met Mr. Elvis-K van 't Kattenheye Z (Mr. Uno -K van 't Kattenheye) werkte Kim Jacobs de top drie af.

alle uitslagen