Mathieu Guery ging vandaag op herhaling. Op donderdag liet de Belg de concurrentie al achter zich in de 1.45m hoofdrubriek. Vandaag verzekerde hij een twee op twee met de tienjarige ruin Falko Ste Hermelle.
Guery en de 10-jarige zoon van Vigo d'Arsouilles, Falko Ste Hermelle (fokker: Elevage Ste Hermelle) wonnen met goed één seconde voorsprong. Giavanna Rinaldi stak een stokje voor een volledig Belgisch feest op één en twee. Rinaldi sprong met de Belgisch gefokte, Mijnheer van de Lentamel (Emerald x Toulon) naar de uiteindelijke tweede plaats.
De Belgische amazone, Marine Scauflaire diende zich zo tevreden te stellen op de derde plaats. Samen met de Zangersheide-ruin Cuba Libre de Nevada Z (Charlekijn van T&L x Thunder van de Zuuthoeve), uit de fokkerij van Van Damme werkte ze de top drie af.
Verder wist Virginie Thonon het beste Belgische resultaat neer te zetten met Scala du Piedroux Z (Silver 2 de Virton x Crown Z).