De zege was overtuigend voor Jacob Hellström, die met Sweet Sandra (Sandro Boy) een foutloze ronde in 65,20 seconden neerzette. Zijn vloeiende parcours en scherpe tempo leverden hem een duidelijke voorsprong op. Achter hem pakte Eiken Sato uit Japan met Milva RB (Million Dollar) het zilver in 69,56 seconden, eveneens zonder fouten.

Het podium kreeg een Belgisch tintje dankzij Mathieu Guery, die met Indigo (M Special de Muze) foutloos bleef en in 75,20 seconden naar de derde plaats sprong. Zijn prestatie zorgde voor de eerste Belgische podiumplaats van het concours. Nauwelijks drie honderdsten later volgde de Fransman Titouan Schumacher met Night Light van ’t Ruytershof (Gemini), waardoor Guery zijn podiumplaats nipt wist vast te houden.

Ook Maartje Verberckmoes zette België in de kijker. Met U-Pleasure N Z (Untouchable) reed ze een secure foutloze ronde in 76,04 seconden, goed voor de vijfde plaats.

Resultaten