In een heel sterk bezette springwedstrijd, klasse Z130, met negen combinaties in de barrage, bleef er hoogsspanning tot op de laatste sprong. De overwinning ging naar de Limburgse 36-jarige, Leen Geysen van LRV Genk met Lukito v/h Yzeren Lindenhof. Lukito is een zoon van Heros v/h IJzeren Lindenhof en werd gefokt door Jean Jonkmans uit Diepenbeek. Leon Van Biesen van LRV Opwijk RV reed met Sue van den Blauwaert (v. Hunters’ Scendro, fokker Jan Van Biesen) eveneens een foutloze en bijzonder snelle barrage, enkele hondersten van een seconde, hielden hem van de overwinning.De derde plaats ging naar Jorich Spits van LRV Merksplas met Sohoo Castanoo, een merrie van Quabri de l’Isle, gefokt door Gerd Wauters. Net naast het podium eindigde Geert Storme van LRV Westkapelle met Tamira van de Pereboom (v. Nixon van ’t Meulenhof, f: Godfried Storme). De top vijf werd vervolledigd door Ruben Houben van LRV Guigoven met zijn zelfgefokte Spruce Meadows HR, (v. Casall). Ook  Dirk Vrancken (LRV Meldert) met Quelle Donna van de Wezelhoeve (v. Elvis Ter Putte, f: Dirk Vrancken) en Kelly Dhondt (LRV Oedelem-Beernem) met Marielle de Vauxelles (v. Va-Vite, f: René Loeys) leverden een foutloze barrage af. Zij mochten als nummer zes en zeven aanschuiven in de prijsuitreiking. Gert Geeroms van LRV Haaltert bleef met Hey Jo (v. Cascadello I)) eveneens foutloos in de barrage. Een achtste plaats was zijn deel, voor Eline Lopes van LRV Boutersem met Seniorita van het Roelhof Z (v. Solid Gold Z, f: Gaston Thiry) kreeg in de barrage 14 strafpunten en eindigde op een negende plaats. 

Ook in de klasse M120 was het ‘Limburg boven’. Acht combinaties plaatsten zich na twee foutloze omlopen voor de barrage, vijf bleven foutloos. De snelste was Limburger Jeroen Brebels van LRV Overpelt met de merrie Iberlina RV, een dochter van Denzel v’t Meulenhof. De tweede plaats was voor Thomas De Cock van LRV Eksaarde Doorslaar met de donkerbruine BWP-merrie Uraya v. ’t Recht Eind, een dochter van Warrior. Daniel en Karine D’Haese - Van Damme, zagen hun fokproduct hun fokproduct live naar het zilver springen. Leen Geysen (LRV Genk) pakte haar tweede medaille van de dag met 

Thijs vh IJzerenlindehof (v. Quint vh Maarlo Z – f: Jean Jonkmans). Plaats vier was voor Lukas Hellemans (LRV Kontich) met de BWP-merrie Upilou van Bali, een dochter van Balou du Rouet. Ze is een fokproduct van de ouders van Lukas, Bart en Lin Hellemans – Leemans. Claire Van Biesen van LRV Opwijk reed Rosemary v/h Lilleveld (v. Diamant de Semilly – f: Stefaan & Evelien Van) naar de vijfde plaats. 

De klasse Licht (L110) werd in twee reeksen opgedeeld. Reeks 1 was voor Jeroen De Weert (LRV Kontich) met Vito van ’t Meutershof (v. Elvis ter Putte) gefokt door Jeroens nonkel Mark Verbruggen. In de tweede reeks was het goud en het erelint voor thibo Van Den Bulck (LRV Zoersel) met Vienna Ultra van de Einhovense Akkers (v. Opium JW van de Moerhoeve) die door Nico Van den Bulck werd gefokt. 

Jarno Devlieghere (LRV Wingene) won reeks 1 van de klasse B100 met chablis-J (v. Flamenco Desemilly – f: Jan Vermeir). Reeks 2 was voor Britt Vandendriessche (LRV Hoeleden) met Sitra van de Zwaluwhoeve (v. Mithras de Regor – f: Marcel van de Vijver).