Jumping Damburg

In Damburg was Jan Vanalken de sterkhouder over de hoogste hindernissen. Op de rug van Con Amore snelde hij naar de winst over de 1.20m/1.30m hoge obstakels. Kim Nullens kwam met Nashville nog aardig in de buurt van de pijlsnelle tijd van Vanalken maar moest zich uiteindelijk tevreden stellen met een tweede plaats.

Edwin Franco haalde Daedalus van stal voor de hoogste rubriek in Damburg en vervolledigde het podium. Marjan Poukens en Performance Lady eindigden op de vierde plaats nets voor Jonny Geusens op Sauvage van de Geenmeerse Velden.

Marie Cremers wist over de 1.10m hoge hindernissen het goud mee naar huis te nemen. Dat deed ze in het zadel van Amiebelle de Marlou Z. Kaat Pluymers claimde er het zilver. Zij vertrouwde op Cheyenne om de rubriek tot een goed einde te brengen. Eva Vanderspikken vervoegde de twee op het podium op Kiko en zorgde zo voor een volledig vrouwelijke top 3.

Resultaten

Indoor Jumping Bocholt

Heel wat ruiters kozen ervoor om op zondag naar Bocholt af te zakken. 19 duo's waagden hun kans in de hoogste klasse, Zwaar, die op een hoogte van 1.30m gebouwd werd. 16 van die 19 deelnemers kwamen aan de start van de tweede omloop. Leen Geysen ging daar uiteindelijk met de zege naar huis op Lukito van het Ijzeren Lindenhof (Heros van het Ijzeren Lindenhof). Met een pijlsnelle tijd van 26.59 seconden was de amazone van LRV Genk niet meer te stoppen.

Agneta Cleuren (LRV Vlijtingen) beklom het tweede schavotje na een foutloze tweede omloop in het zadel van Revanche 2 van de Brouwershoeve (Cristo KD de Beau Marais). Special Lady B (Nixon van 't Meulenhof) finishte op de laatste podiumplaats onder de begeleiding van Jeroen Brebels (LRV Overpelt RV), op 0.04 seconden van Cleuren.

Koen Geerits kwam zeer dicht in de buurt van de tweede en derde tijd maar finishte net 2 honderdsten van een seconde trager dan Brebels. Zo bemachtigde hij de vierde plaats op Truman van de Smeets (Nixon van 't Meulenhof), net voor Pauline Geerts en Shaktie-Blesse (Newton van 't Zorgvliet).

In de klasse Midden, verreden op een hoogte van 1.20m, zagen we Leen Geysen opnieuw terugkomen. Hier claimde de amazone de derde plaats met Thijs van het Ijzeren Lindenhof (Quint van het Maarlo Z). De overwinning was voorbehouden voor LRV Gellik dankzij Karen Crauwels en Biebabeloeba Z (Bamako de Muze). Caitlin Teunissen sprong met Pearl Queen P.K. (Mandoer des Fontaines) tussen de twee in en finishte met zilver. Ook hier dus een podium gevuld met uitsluitend dames!

Resultaten Bocholt