Laurens Houben wist ook vandag nog prijzen te kapen op Spaanse bodem. In de 1.50m Medium Tour Grand Prix sprong Houben met CSF Whipper Snapper VDL in de prijzen.
Elf combinaties kwalificeerden zich voor de barrage van de 1.50m Medium Tour Grand Prix. Zeven duo's hielden het foutloos in de herkansing. De snelste chrono kwam op naam vna Billy Twomey en de negenjarige Zangersheide-hengst, Ace of Hearts Z (Action-Breaker). De Nederlandse jeugderuiter, Finn Boerekamp volgde op een tweede plaats met Stal Thijssen's 10-jarige AES-ruin, Epic (Billy Mexico). Het duo verwees, Joao Victor Castro Aguiar Gomes de Lima naar de derde plaats. De Braziliaan vervolledigde de top drie in het zadel van Kenzo Quality Z (Kannan).
Net buiten de top drie sprong Laurens Houben, als traagst foutloze, in de prijzen. Houben sprong met VDL Stud's CSF Whipper Snapper VDL (VDL Zirocco Blue) naar de zevende plek.