Deze week wordt er nationaal gesprongen bij het Azelhof in Lier. Op vrijdag sprong Kobe Hendrix met nipte voorsprong, naar de winst in de 1.40m hoofdrubriek!
In de 1.40m Gold League sprong Kobe Hendrix met Reality Miltoo (Quasimodo vd Molendreef) naar de winst. Samen met Jan Geerits' gefokte BWP'er bleef Hendrix slechts twee tienden van een seconde voor op Sam Polleunis met zijn eigen gefokte, BWP'er, Quality P (Okidoki van 't Gelutt). Polleunis en zijn eigen fokkerij, tekenden ook voor de derde plaats.
Samen met Quickly P (Elvis ter Putte) vervolledigde Polleunis de top drie. Het paar verwees zo Katrijn Van Hoecke met Top Secret de Muze Z (Tornedo FCS) naar de vierde plaats. Daisy Bruyninx en Mowgli du Sasiana (Emerald van 't Ruytershof) vervolledigden de top vijf.
Eerder sprong Gauthier Mercenier met Pepper Anna Giguellerie Z (Peppermill) naar de winst van de 1.30m rubriek. In het zadel van Pepita Di Cantero (Kafka vd Heffinck) volgde Karsten Van Es, voor Ben Thiry en Prima Vera TB (Lavallino ter Klomp).