Tijdens de tweede manche van de Beker van België Junioren in Opglabbeek was Karsten Van Es niet te kloppen in het zadel van Zangersheide-hengst Extraction VD Kattevennen Z (H&M Extra). Estelle Gerard en Cunenvio EB (Canturano I) sprongen naar de leiding van het algemeen klassement.
Tijdens de tweede manche van de Beker van België Junioren, dat verreden werd over een hoogte van 1.30m, wist Karsten Van Es ruim de snelste tijd neer te zetten in het zadel van Zangersheide-hengst Extraction VD Kattevennen Z (H&M Extra). Ana Jacquet en Black Pearl D'Amont (Romando de l'Abbaye) snelden naar de tweede plaats, net voor Roos Notelé op de rug van Katana (Bufero van het Panishof).
Estelle Gerard en Cunenvio EB (Canturano I) finishten net naast het podium. Het duo sprong zo naar de leiding van het algemeen klassement, voor Hebe De Maeyer en Xander Van Es. Marthe-Louize Dieu reed Kewanda Van Beek (Cidane) naar de laatste plaats in de top 5.