Zowel in de zeven- als in de zesjarigen rubriek wist de Belg Jonathan Soquet naar schittterende resultaten te springen met als kers op de taart de winst in de zevenjarigen rubriek!
Jonathan Soquet wist, in de zevenjarigen rubriek, alle concurrentie achter zich te laten in het zadel van de OS-ruin Coton PS (Concorde). Soquet bleef foutloos en snelde met 58,71 seconden op de chrono naar de overtuigende winst! In de zesjarigen rubriek kon de Belg het podium dan weer afwerken in het zadel van de Zangersheide-ruin Take A Change De La Sandry Z (Taloubet Z).
In de zevenjarigen rubriek kleurde het podium verder in de Franse driekleur. Op eigen bodem kon Clement Fortin een tweede plaats scoren met Islander Semilly (Stakkato Gold) voor landgenoot Timothee Anciaume. Anciaume vervolledigde het podium met onder het zadel de SF-merrie Ismi Menama (Candy de Nantuel GFE).
Op een hoogte van 1.30m was het dan weer Alexis Lheureux die in de zesjarigen rubriek naar de winst sprong met Opardi Delta Mossel (Apardi). Collega Christel Boulard werd uiteindelijk nog tweede in het zadel van de Calipsso de l'Illon dochter, Jaika Jump.
Verder sprong Charlyne Vanhoof ook nog naar een knappe vijfde plaats. De Belgische amazone kon de top vijf vervolledigen met de Holsteiner-merrie Moa van Ekholt (Quickthagos).
Jules Van Hoydonck beste Belg in CSI2* hoofdrubriek!
In het 1.40m hoge parcours was het de combinatie Jules Van Hoydonck en de Zangersheide-merrie Elize Z (Elvis Ter Putte) die naar een knappe derde plaats sprongen in deze CSI2*! De winst ging naar Marc Dilasser en de tienjarige Cornet Obolensky dochter, Feeling Chance.
Verder scoorde ook Jeroen Appelen nog een knappe tiende plaats met Quincy 230 (Quintender 2).