Jean-Baptiste de Brabandere, die een rubriek eerder nog een geweldig resultaat behaalde in de zeven-en achtjarigen rubriek, scoorde nu opnieuw een schitterend resultaat! Ditmaal reed hij naar een vierde plaats in de CSI2* 1.35m rubriek!
Viktor Edvinsson wist voor Zweden de overwinning mee naar huis te nemen in de CSI2* 1.35m rubriek in het Azelhof. Edvinsson wist deze knappe prestatie neer te zetten in het zadel van de SWB-merrie Curious Quest (Click and Cash 1155 x Feliciano 823, fokker: Charlotte Wachtmeister). De Nederlander Hessel Hoekstra en de VDL Bubalu zoon, Lord Tender Tarpania, moesten enkel nog Zayed Ali voor zich dulden. Zayed Ali sprong naar de tweede plaats met onder het zadel Killer du Grand Moustier (Kannan x Acaletto).
De Belg Jean-Baptiste de Brabandere wist opnieuw naar een knappe vierde plaats te springen! Ditmaal deed De Brabandere dit in het zadel van de AES-merrie Perfume Ter Sarren (Kannan x Baloubet du Rouet, fokker: Jelinco & Jennen). Verder kon Balazs Krucso de top vijf afwerken met Chestersfield (Chacco-Blue II x All In One).
Belgen schitteren op eigen bodem in CSI1* 1.30m rubriek!
Jens Vandenberk, Mike van Belle en Kelly Leysen wisten op eigen bodem de Belgische eer hoog te houden! Vandenberk en de Zangersheide-merrie Domenica vd Holstenhoeve Z (Dominator 2000 Z x Casall Ask, fokker: Dekstation Holstenhoeve) moesten enkel de Duitser Arend Westerholt voor zich dulden. Westerholt sprong naar de winst met de Bentley dochter, MPS Funky Zoey. Vervolgens wist Mike van Belle het podium af te werken in het zadel van de AES-merrie Calcourt Dasino (v: Dutch Design).
Verder sprong amazone Kelly Leysen nog naar een knappe achtste plaats in het zadel van de Emir de VY dochter, Enigma de l'Heribus.