De immer gezellige Groentenjumping kent zijn eerste Grand Prix winnaar! Drie weken (top)sport startte met een Gold League. Op zaterdag kwamen elf combinaties aan de start van de barrage in de 1.45m Grote Prijs. Uiteindelijk sprong Frederik Cattebeke met Tom de Craene's gefokte BWP-ruin, Oscar vd Bisschop naar de winst!
Met heel wat publiek aan de zijlijn stelde Cattebeke zich voorop de prijsuitreiking op. Samen met de 12-jarige zoon van Diamant de Semilly bleef hij nipt voor op Nico Baerts en zijn eigen gefokte, ruin Nustria Ultra Z (Nixon van 't Meulenhof). Baerts en de Zangersheide-ruin zetten zo al enkele jaren sterke prestaties neer nadat ze eerdere jaren domineerden in de cyclus voor jonge paarden.
Het podium werd afgewerkt door Nick Vrins die met de 10-jarige BWP-merrie, Queenie van 't Eigenlo (Mosito van het Hellehof), Jeroen De Winter buiten de top drie verwees. De Winter volgde met Skelton van het Netehof (For Pleasure) voor Thibeau Spits.
Op eigen terrein, vervolledigde Thibeau Spits de top vijf met BWP-merrie, Sissi Star d'Augustijn (Kafka vd Heffinck). De 8-jarige merrie is de moeder van recent BWP hengstenkampioen, Airborne vd Heffinck (Cooper vd Heffinck).
Bert Panneels op winst!
In de 1m35-reeks ging de overwinning naar Bert Panneels met Ogina vd Bisschop (Vigo d’Arsouilles). Steven Vermeir werd tweede met Crazy Music Royal Z (Clarimo), terwijl Marlies Van Raemdonck derde werd met Pippa van de Heemsteede (Connor).