Marie Cremers pakte de winst in de koningsklasse. Met de schimmel-ruin Cornelio De Marlou Z (v. Cielito Lindo 2) stuurde ze de snelste dubbele foutloze ronde neer in Phase II (29,45 seconden). Maurice Riquiere volgde op de tweede plaats met Queen v/d Hunters (v. Excellent vd Zuuthoeve) in 32,50 seconden. Giel Vangeebergen maakte de top drie compleet met Incredible V (v. Nassau) na een tweede fase in 33,40 seconden.

Junioren 

Karsten Van Es domineerde bij de junioren. In het zadel van Extraction vd Kattevennen Z (v. H & M Extra) klokte hij af op 26,38 seconden in de tweede fase, wat goed was voor de overwinning. Zijn broer Xander Van Es eiste op knappe wijze de overige podiumplaatsen op: hij werd tweede met Cantchelaro (27,74 sec) en pakte het brons met Medusa van de Kooldries (29,17 sec).

Scholieren 

Kate Stalpaert trok aan het langste eind bij de Scholieren. Samen met Tinderella van Essene (v. Anakin Van Schuttershof) snelde ze naar de zege in 23,13 seconden. Belgisch kampioene Maya Joucken-Haep zat haar dicht op de hielen en pakte het zilver met Macumba Sitte (24,39 sec). Noé Vochten stuurde Best Call Z naar de derde stek in 25,01 seconden.

Pony's 

Elise Thirion drukte haar stempel op de ponyrubriek. Ze pakte de overwinning met Oum door in 23,60 seconden naar de finish te vliegen. Noé Vochten sprong naar de tweede plaats met Lomitas D (24,06 sec), waarna Thirion haar sterke vorm bekrachtigde door ook de derde plaats op te eisen met Dance Floor du Cauroy (24,26 sec).

uitslagen